Jak ćwiczyć jogę, to tylko u źródeł. Najwyraźniej Edyta Górniak stosuje się do tej zasady. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że dba o sylwetkę, ćwicząc… w Tajlandii.

W rozmowie z Urodą Edyta powiedziała:

Nie lubię sportu, nie lubię biegać. Natomiast doskonale odnalazłam się w jodze. Dla jednych może być ona wyłącznie podtrzymaniem fizycznej kondycji, łatwiejszym aerobikiem. Ale to najpłytszy sposób jej odbioru.

Większość osób jednak ćwiczy w miejscu zamieszkania. Ale gwiazda może pozwolić sobie na coś więcej. Edyta regularnie lata tysiące kilometrów, aby poświęcić się treningom i medytacji.

Cztery lata temu w Tajlandii odkryłam dwie niesamowite szkoły jogi, do których latam regularnie. Nie zdradzę, jakie to szkoły. Tak długo jak nikt ich nie będzie znał, będę tam miała swoje miejsce na ziemi. Joga w swojej istocie umacnia ducha poprzez ciało. W codziennym życiu publicznym, w życiu pod presją i nieustającą oceną mojej osoby, szkoła jogi, podróże, moje szczęśliwe partnerstwo, uśmiechnięty, zdrowy syn i moja oddana publiczność nadają mojemu życiu najpiękniejszy balans – powiedziała piosenkarka.

Wygląda na to, że tajskie szkoły świetnie wpływają na Edytę Górniak, bo wciąż wygląda doskonale. Trudno jednak polecić taką metodę większości kobiet. Ze względu na koszty.

Edyta Górniak lata do Tajlandii ćwiczyć jogę