Edyta Górniak i jej syn Alan Krupa zawsze byli ze sobą blisko związani. Choć od paru lat Alan nie mieszka już z mamą, wciąż mogą pochwalić się bliską relacją. Okazuje się jednak, że są rzeczy, których Górniak jako mama nie jest w stanie zaakceptować o jednej z nich mówi w najnowszym wywiadzie w „Twoim Imperium”.

Edyta Górniak przyłapała syna na paleniu

Pomimo dobrych układów na linii mama-syn, 18 – letni  Alan Krupa nie mieszka już z Edytą. Okazuje się, że od dawna jest bardzo samodzielny.

Syn Edyty Górniak ZŁAMAŁ jej SERCE tym wyznaniem?! Nie jest jej FANEM

Lata z plecakiem po świecie od czternastego roku życia, a od kilku lat także mieszka sam. Widzimy się na obiadach, kiedy jestem w Warszawie. Nigdy nie chciałam, żeby się mnie bał, lecz żeby miał we mnie zrozumienie i mógł na mnie liczyć. Ale, prawdę mówiąc, syn rzadko prosi mnie o cokolwiek – powiedziała Edyta gazecie.

Edyta zawsze podkreśla, że ma dla syna wiele zrozumienia, jednak niektórych rzeczy nie jest w stanie tak łatwo zaakceptować.

Edyta Górniak o wyjątkowym prezencie dla Allana na 18-stkę. Zdradza, skąd ten pomysł!

Kiedyś w Los Angeles przyłapałam go na paleniu w łazience. „Czy mi tu, dziecko, palisz papierosy?” – spytałam. A on trzymając go za plecami, odpowiedział: „To z ulicy. Czujesz chyba”. Myślałam, że mu uszy urwę i głos stracę, tak się darłam – wyznała.

Dziś diva akceptuje już słabość syna i Alan nie kryje się już przed mamą. A wy co myślicie o paleniu? Wypada palić przy rodzicach?

Edyta Górniak odsłoniła zgrabne nogi.

Edyta Górniak odsłoniła zgrabne nogi. Fot.Forum/ArtService.

Edyta Górniak na czerwonym dywanie.

Edyta Górniak, fot. Baranowski/AKPA.

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA