Edyta Herbuś od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim, którego poznała w 2017 roku, gdy był partnerem Doroty Gardias. Jakiś czas później jego związek z pogodynką się rozpadł, a przyjaźń z Edytą przerodziła się w miłość. Prócz relacji z Piotrem, Edyta Herbuś ma doskonały kontakt z 9-letnią Hanią, córką Piotra i Doroty Gardias.

Edyta Herbuś na rzadkim zdjęciu z ukochanym. Zdradza, co ich różni!

Edyta Herbuś o relacjach z Dorotą Gardias i jej córką Hanią

Teraz Edyta Herbuś pojawiła się u Żurnalisty, a w trakcie rozmowy wywiązał się temat Doroty Gardias, z którą dziennikarz miał okazję być w związku. Gospodarz podcastu zaczepnie zauważył, że w świecie show-biznesu można wyczuć wyraźną niechęć między Dorotą i Edytą i podsumował, że obydwie panie niekoniecznie się lubią. Edyta zdecydowała się jednak zaprzeczyć jego słowom, podkreślając, że tak naprawdę ona i Dorota Gardias nie utrzymują między sobą żadnego kontaktu:

Nie możemy się nie lubić, bo się nie znamy. My się nie znamy po prostu, z wyboru.

Po czym dodała z przekąsem:

Jakby z moją córką jakaś kobieta spędzała tyle czasu, raczej ja bym chciała ją poznać.

Następnie Edyta Herbuś zdradziła jak wyglądają jej relacje z córką Gardias, 9-letnią Hanią. Okazuje się, że między dziewczynką a „macochą” wytworzyła się głęboka więź:

Bardzo się dogaduję. Hania jest pięknym promykiem, z taką żywą, bezwarunkową miłością do mnie i ja do niej też, więc bardzo fajnie komunikujemy się ze sobą. Bardzo ją czuję i parę razy się okazało dla mnie dużym zaskoczeniem, jak bardzo ona też zna mnie, jak na przykład coś wybiera dla mnie albo jakąś słyszy piosenkę i mówi do mnie „Eduśka to na pewno by Ci się spodobało”. (…) Wiem po prostu, że mnie widzi naprawdę, wie co lubię.

Gwiazda przyznała też, że Hania bardzo przypomina swojego tatę, Piotra Bukowieckiego:

Noo, jest klonem totalnym. Nie można nie widzieć w Hani Piotra. Bardzo, bardzo. Oni fizycznie są identyczni, w konteście wrażliwości są bardzo podobni.

Edyta Herbuś odpowiada na pytanie fanki: „Kiedy wspólne dziecko?”

Edyta Herbuś o macierzyństwie. Dojrzała do roli matki

W trakcie rozmowy o dzieciach partnera Edyty, padło pytanie o jej własne macierzyńskie plany. Aktorka przyznała, że choć wielokrotnie wmawiano jej ciążę i doszukiwano się powiększonego brzucha, ona bardzo długo nie chciała rezygnować z wolności na rzecz bycia mamą, choć podkreśliła, że z dziećmi ma bardzo dobry kontakt:

Jest to kompletnie moja bajka, bo z dzieciakami mam sztamę totalnie. Ale ja mam bardzo dużą potrzebę wolności, poczucia wolności, że mnie nic nie ogranicza. I jest tutaj pewnego rodzaju lęk z tym związany, że to by było już przerąbane i nikt mi tego nie odda.

Jednocześnie Herbuś przyznała, że „nacieszyła się” już wolnością i dojrzewa do roli matki:

Ale chyba jednak dojrzewam do tego. Jestem coraz bardziej nasycona tą wolnością, teraz inne rzeczy kiełkują w moim sercu, inne potrzeby.

Edyta Herbuś składa życzenia ukochanemu: „Resztę życzeń wyszepczę mu dziś czule do uszka”.

pasekkozak

Edyta Herbuś pokazała się TOPLESS na Instagramie. „Oczami ukochanego” (WIDEO)

scena z: Edyta Herbuś, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, fot. Podlewski/AKPA