Cezary Pazura (55 l.) przeszedł niedawno operację, po której pamiątką był ból i kołnierz ortopedyczny, w jakim aktor musiał chodzić przez wiele dni. Kiedy Pazura zdjął kołnierz przy swojej żonie, Edyta Pazura (30 l.) zobaczyła dużą bliznę z nie zdjętym jeszcze szwem. Duży ślad po cięciu znajduje się na szyi jej męża.

Edyta Pazura pokazała POKOIK dziecka i TYM zdradziła płeć malucha!

Edyta postanowiła sfotografować męża z jego blizną, a w głowie narodził się pomysł na post, do którego przyczynkiem były między innymi słyszane przez nią uwagi na temat różnicy wieku w jej związku.

Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: „Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie”. Ustawiłam go na ścianie domu i „cyknęłam” trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst-„Blizny”- pomyślałam… Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból…

Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę.

Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą…. Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście. Jest znakiem, że miłość wcale nie równa się poświęcenie… Zawsze mi jednak wmawiano, aż zaczęłam w to wierzyć , że nie wróży to dobrze mojej przyszłości 🙂 – pisze Edyta Pazura.

I przechodzi do sedna:

Gdy związałam się z moim Mężem słyszałam w kółko to samo: „Bierzesz sobie na barki starszego faceta- za chwilę będziesz jego pielęgniarką”, „Po co Ci to? Za parę lat jak odchowasz dzieci, zamiast przeżywać drugą młodość, będziesz musiała poświęcać się i siedzieć przy schorowanym starszym panu…”

Czy to kwestia dzisiejszego wszechobecnego egoizmu? Może niektórzy chcą żyć łatwo i przyjemnie, a pewne sytuacje są im nie po drodze? A może po prostu ktoś z otoczenia zatapiając się w swojej niezłomnej „zajebistości”, chce Ci udowodnić, że wie wszystko lepiej od Ciebie…?

Edyta i Cezary Pazura na komunii swojej najstarszej córki (EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA)

Miłość nie oznacza poświecenia, a poświecenie nie jest częścią kochania. Powinniśmy zdać siebie sprawę, że miłość to wielka siła! Jedna z największych w kosmosie, która według niektórych uczonych równa jest nawet sile energii atomowej. Kiedy więc wali się i pali, a dobrze wiesz, że nieszczęścia zawsze idą parami- wcale nie musisz od razu składać na „ołtarzu” ofiary z własnego JA. Chociaż przyznam, że czasami bywa cholernie ciężko. Cierpienie, łzy, ból, nieprzespane noce…. A wszystko wtedy kiedy masz dwoje małych dzieci, rodzinę w szpitalu i w każdej chwili możesz zacząć rodzić. Dodatkowo znajdą się też tacy , którzy w i tak patowej sytuacji doleją oliwy do ognia, bo ich egoizm zwycięża nad jakkolwiek pojętą w dzisiejszych czasach wrażliwością. … Ale wiesz co? W tym wszystkim ani przez chwilę nie pomyślałam, że się czemuś lub dla kogoś poświęciłam… – prostuje Edyta.

Na koniec żona Pazury pisze tak:

To dla mnie oznacza blizna mojego Męża: SIŁĘ, którą potrafiłam w sobie odnaleźć chociaż wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba.

Cały wpis przeczytacie tutaj.

BLIZNA „(…) Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: „Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie”. Ustawiłam go na ścianie domu i „cyknęłam” trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst-„Blizny”- pomyślałam… Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból… Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą…. Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście. (…) „ Przeczytaj cały mój tekst na www.imaybebaby.com foto: Edyta Pazura #imaybebaby🌈 #maybebaby🍀🌳 #blizny #blogger #znaczenie #zycie #chwilasłabości #rana #razemnajlepiej @czarekpazura

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@ed_pazura)

Edyta Pazura GORZKO o ludziach, którzy wytykają jej i mężowi różnicę wieku

Edyta Pazura GORZKO o ludziach, którzy wytykają jej i mężowi różnicę wieku

Edyta Pazura GORZKO o ludziach, którzy wytykają jej i mężowi różnicę wieku

Edyta Pazura GORZKO o ludziach, którzy wytykają jej i mężowi różnicę wieku

Edyta Pazura GORZKO o ludziach, którzy wytykają jej i mężowi różnicę wieku