Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, czy organizuje sesje Q&A na Instagramie. Ostatnio narzekała na polski system nauczania stwierdzając że jest opresyjny: „Kiedyś wierzyłam w to, że polski system nauczania jest bardzo dobry. Później moje dzieci poszły do polskiej szkoły i załamałam się… Uważam, że ten system jest bardzo opresyjny, nierozwijający talentów dzieci, przez co one mają coraz więcej problemów psychicznych (…)”.

Edyta Pazura zdradza, jak z mężem wychowuje swoje pociechy: „Mogą korzystać z komputera tylko w weekendy”

Edyta Pazura Instagram

Teraz znów żona Cezarego Pazury pożaliła się obserwatorom na Instagramie. Wyznała, że zawiodła się na wielu osobach i dopadła ją znieczulica:

Przez ostatnie dwa miesiące tak dostałam po głowie, że przestałam już chyba wierzyć w jakiekolwiek wartości…przyjaźń, braterstwo, lojalność, zaangażowanie przywiązanie…Gdzie to wszystko zniknęło? Z drugiej strony zauważyłam, że coraz częściej dopada mnie znieczulica, bo sama się sobie dziwie, że znoszę to tak dobrze… – pisze Pazura.

Edyta Pazura ujawnia, co było dla niej trudne w byciu mamą! Musiała TO zmienić

Widzimy, że Edyta w przykrych momentach spędza czas w swoim ogrodzie i pielęgnuje surfinie:

Siedzę, ogarniam surfinie i myśle o kolejnych zapachach. To będą zapachy miłości i przyjaźni. Szkoda, że nie mogę do nich dodać tajemniczego składnika, który sprawiłby, aby wszyscy ludzie byli dobrzy i wyrozumiali #zapachmiłości – zakończyła Edyta Pazura.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z 12-letnią córką. Zabrała głos w sprawie wczesnego macierzyństwa

 

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Cezary Pazura, Edyta Pazura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA