Na samym początku czerwca Edyta Pazura (30 l.) i Cezary Pazura (55 l.) doczekali się trzeciego dziecka – córki Rity.

Zobaczcie, ILE Edyta Pazura przytyła w ciąży: Idę na rekord (Instagram)

Edyta zawsze była bardzo szczupłą kobietą, jednak żaliła się, że w ostatniej ciąży przytyła więcej niż w trakcie poprzednich.

Minęło 5. tygodni od przywitania malucha na świecie a ona wskoczyła w skąpe bikini i pokazała idealne ciało.

Fanki są w szoku.

Edytka pięknie wyglądasz po ciąży !! Jestem pod ogromnym wrażeniem !! 💕💕💕

3 ciąże i takie ciało… Kyrie elejson.. Mega. 💪🏼👌

Jezusku 😍😍😍 Kobieto… tak się nie robi… 👏🏻

Po tym poście, na pewno pojawią się plotki typu „kto urodził dzieci Pazurze” 😀 figura bossska!

Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie I to po trzeciej ciąży 💪 Kobieto zawstydziłaś chyba nawet Anię Lewandowską 😄 petarda!

Pazura na PIERWSZYM zdjęciu po porodzie. Fani ZSZOKOWANI!

Edyta zawstydziła nie tylko Anię Lewandowską, ale i wszystkie Kardashianki, które z dumą pokazywały talię kilka tygodni po porodzie. Wow!

Dzisiaj mój nowy tekst: „Ja matka- trzydziestolatka.” Czy istnieje odpowiedni wiek na decyzje o dziecku? Jak macierzyństwo wpływa na nasze życie? Przeczytaj o tym, jak rodzicielstwo ukształtowało mój charakter i podejście do życia 🌈 Może znajdziesz w tym artykule, cząstkę siebie? Oto fragment: „Podejrzewam, że pisząc w szkole rozprawkę Twój nauczyciel uczył Cię, że posiada ona określoną budowę: teza, argumenty oraz potwierdzenie lub zaprzeczenie postawionej tezy. Czy istnieje idealny wiek, w którym kobieta powinna zdecydować się na dzieci? Odpowiedź jest tylko jedna… NIE! Generalnie na tym mogłabym zakończyć ten artykuł, ale pokażę Ci jak to wyglądało z mojej perspektywy i jak rodzicielstwo ukształtowało mnie samą. Niewątpliwie macierzyństwo zmieniło moje podejście do dzieci na przestrzeni ostatnich 10 lat. Swoją przygodę z macierzyństwem rozpoczęłam dokładnie 10 lat temu, kiedy to w październiku 2008 r. dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jakie uczucia towarzyszą wtedy kobiecie? Wszystkie: radość, strach, podniecenie, zagubienie, euforia przeplata się z melancholią, a łzy radości czasami przechodzą w rozpacz… Mimo, iż myślisz sobie, że jesteś świetnie przygotowana do nowej roli, to w głowie galopuje Ci cały czas odwieczne pytanie: „Czy ja dam sobie radę”? (…) Ciąg dalszy na www.imaybebaby.com Link w relacji ✌🏻🍀💚 #imaybebaby🌈 #maybebaby🍀🌳 #childrenworld #children #baby #maternity #ciociaedytka #ciociaodwujkapazury Foto: @peter_myskovsky

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@ed_pazura)