Była dziewczyna nieżyjącego Hugh Hefnera, twierdzi, że kiedyś natknęła się na niego podczas aktu seksualnego z ich psem. Sondra Theodore spotykała się z naczelnym Playboy’a w latach 1976-1981 i twierdzi, że była świadkiem skandalicznych wydarzeń w słynnej rezydencji.

Setki osób stają w obronie kontrowersyjnego Hugh Hefnera

Była dziewczyna nieżyjącego Hugh Hefnera ujawnia

Dziś 65-letnia Theodore mówi, że była przerażona, gdy znalazła swojego ówczesnego kochanka w krępującej sytuacji ze swoim psem. Była modelka wyznała, że ​​odmówiła zostawienia Hugh samego ze zwierzęciem po tym, jak była świadkiem szokujących wydarzeń.

Sondra, która sama była jednym z króliczków Playboya, opowiedziała o tej trudnej sytuacji w odcinku serialu dokumentalnego „Secrets of Playboy”, który jest aktualnie emitowany w USA w sieci A&E.

Weszłam raz, a on był… i tego mojego psa, tego naszego psa… Pomyślałem: ‚Co robisz?’ No cóż, psy mają potrzeby”. A ja powiedziałam: „Przestań” […] „Nigdy więcej nie zostawiłaem go samego z psem. Nie mogłam uwierzyć w to, co widziałam.

Hugh Hefner kazał mi usuwać ciążę – mocne wyznania króliczka

Później w wywiadzie Sondra wyznała, że inny pies w rezydencji Playboy’a uzależnił się od kokainy. Była modelka powiedziała, że wszędzie były narkotyk. Najlepszy przyjaciel Hefa, miał podobno psa Louisa,  „A ten mały pudel uzależnił się od kokainy”.

Co jeszcze ujawni kontrowersyjny serial „Secrets of Playboy”?!

Hugh Hefner i Holly Madison Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum