Zmiany w życiu prywatnym Elżbiety Romanowskiej. Aktorka serialowa, która najbardziej kojarzona jest chyba z serialem „Ranczo” powiedziała „tak”. Pokazała zdjęcie z ukochanym i pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Elżbieta Romanowska pokazała się bez makijażu i w nowej fryzurze (FOTO)

Ela Romanowska zaręczyła się

Ela Romanowska, choć cieszy się ogromną popularnością, to w przeciwieństwie do wielu celebrytów nie zamierza na prawo i lewo opowiadać o swoim życiu prywatnym. Aktorka prowadzi profil w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje życie, jednak bardzo zwraca uwagę na to, co tam zamieszcza.

Tym razem mocno zaskoczyła swoich fanów. Romanowska poinformowała, że zaręczyła się! Pierścionek zaręczynowy, który pokazała na jednym ze zdjęć, przyjęła prawdopodobnie w Walentynki. Aktorka uchyliła też nieco rąbka tajemnicy i pokazała na zdjęciu narzeczonego. Co ciekawe, wiele osób nie wiedziało nawet, że Ela Romanowska jest w związku, a tu tak zaskoczyła!

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do momentu, gdy zrozumiałam, że to święto miłości, miłości, która ma wiele twarzy! Kochamy rodziców, dzieci, rodzeństwo, przyjaciół, rodzinę i oczywiście swoje drugie połówki, więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam osoby i powiedzcie, jak bardzo się cieszycie, że ich macie. Ja dziś wraz z moim narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za miłość #fiance💍#couple#love #together #engagement #valentineday – napisała aktorka na Instagramie.

Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ:

Ela Romanowska pokazała ślubne zdjęcie rodziców. Do kogo jest podobna?

Zuza Kołodziejczyk opowiedziała o ZARĘCZYNACH. „Dotarło do mnie, jak się dałam podejść i co się właśnie dzieje”

Ela Romanowska z partnerem

Ela Romanowska z partnerem/ fot. Instagram/elaromanowska

Ela Romanowska pokazała pierścionek zaręczynowy

Ela Romanowska pokazała pierścionek zaręczynowy/Instagram/elaromanowska