Elsa Pataky pokazała zdjęcia z urodzin synów (Instagram)
Są gwiazdy, które wydają się być wprost stworzone do macierzyństwa, a ona jest jedną z nich.
Pamiętacie, jak portale plotkarskie pokazywały zdjęcia Chrisa Hemswortha z córeczką, Indią, która przyszła na świat w 2012 roku? Wielu uważało go za tatusia roku – fotki rozczulały wiele pań. Chris dzielnie pomagał swojej żonie, Elsie Pataky (38 l.), która spodziewała się bliźniaków.
Para dzielnie radziła sobie ze wszystkimi obowiązkami i niemal do samego porodu pojawiała się na salonach. Chłopcy, Sasha i Tristan, przyszli na świat pod koniec marca 2014 roku. Mama szybko odzyskała dawną sylwetkę. Nie katowała się przy tym modnymi dietami. Postawiła na spacery i karmienie piersią. To wystarczyło.
Elsa zamieściła właśnie na swoim Instagramie wpis z okazji urodzin synków. Widać, że szczęśliwa rodzinka stawia na aktywny wypoczynek. Nie tak dawno relaksowali się na plaży, najnowsze foto wykonano w mini zoo.
Miło popatrzeć.
Chris jest przystojny
[b]gość, 01-04-15, 05:59 napisał(a):[/b]Tylko te dzieciaki i dzieciaki. Na kozaku każdego dnia jest masa artykułów o ciążach, o dzieciah i o Kardashiankach. A ja czekam na Isabel i Maxi Kaza :(Też mnie to już nudzi. Nie lubię dzieci, nie interesują mnie. Nawet jeśli ich rodzice są sławni.
Tylko te dzieciaki i dzieciaki. Na kozaku każdego dnia jest masa artykułów o ciążach, o dzieciah i o Kardashiankach. A ja czekam na Isabel i Maxi Kaza 🙁
ladna kobieta i swietna figura
a któż to znowu u licha jest?!