76-letni Elton John, został niedawno hospitalizowany po tym, jak upadł w swojej rezydencji w Nicei, we Francji. Słynny wokalista został przetransportowany w minioną niedzielę do ortopedycznego centrum szpitala Princess Grace w Monako, gdzie poddano go badaniom. Przedstawiciel Johna powiedział Page Six:

Potwierdzamy, że Elton, po tym jak wczoraj poślizgnął się w swoim domu na południu Francji, odwiedził lokalny szpital jako środek ostrożności. Po badaniach został wypisany dziś rano i teraz jest już w domu, czuje się dobrze.

Elton John trafił do szpitala

John przez całe lato spędzał czas na Lazurowym Wybrzeżu we Francji razem ze swoim mężem, Davidem Furnishem, i dwójką dzieci, po zakończeniu swojej trasy koncertowej Farewell Yellow Brick Road na początku lipca. Podczas swojego ostatniego występu w Sztokholmie, wykonawca „Rocket Man” podziękował swojej publiczności, mówiąc:

Miałem niesamowitą karierę, nie do uwierzenia. Pięćdziesiąt dwa lata czystej radości z muzyki. Jak mam szczęście, że mogłem grać muzykę!.

Elton John STRACIŁ GŁOS. Muzyk musiał przerwać koncert

Chociaż nie będzie już kontynuować trasy koncertowej, zdobywca Grammy nie wyklucza wydawania nowej muzyki, tłumacząc: „Koncertowanie jest teraz dla mnie wyczerpujące i odbiera mi czas z rodziną i dziećmi.” Wcześniej, w trakcie planowania swojej pożegnalnej trasy koncertowej, Elton John w tajemnicy zmagał się z rakiem prostaty w 2017 roku, przeszedł operację usunięcia gruczołu.

Elton John nie mógł adoptować ukraińskiego dziecka

W tym miesiącu brytyjski wokalista spotykał się z różnymi gwiazdami w St. Tropez i został również sfotografowany podczas kolacji z Kevinem Spaceyem tuż uniewinnieniu go w procesie o napaść seksualną.

Elton John Fot.  MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Elton John

Elton John w typowych dla siebie kolorowych okularach. Fot.Forum

Elton John