Przyrodni brat Elvisa Presleya, który zmarł w wieku 42 lat z powodu ataku serca spowodowanego przypadkowym przedawkowania narkotyków uważa, że gwiazdor tak naprawdę – popełnił samobójstwo.

Lisa Marie Presley była na drastycznej diecie przed śmiercią

„Z premedytacją wziął leki, które go zabiły […] Miłość, ból, ból, ekspozycja – po prostu nie mógł tego dłużej znieść”, twierdzi David Stanley (85 l.) w „Kobietach Elvisa”, nowym filmie dokumentalnym królu rock and rolla, który miał swoją premierę w Amazon Prime.

David Stanley, przyrodni brat Elvisa stwierdził, że „nie mógł tak dalej żyć” w obawie, że jego rzekome relacje z nastolatkami wyjdą na światło dzienne.

Elvis Presley popełnił samobójstwo?

Jego zamiłowanie do młodych dziewcząt, w wieku 15 lub 16 lat, przyprawiło mnie o mdłości […] Udawało mu się to, czego większości ludzi nie uszło na sucho, ze względu na swoje pieniądze, fortunę, sławę i władzę, charyzmę i magnetyzm.

Priscilla nie zostanie pochowana przy Elvisie. Odmówiono jej…

Dokument, który zawiera wywiady z kobietami, które twierdzą, że były blisko z Presley’em w młodym wieku, analizuje również jego relacje z Priscillą Presley. Elvis poślubił Priscillę w 1967 roku, kiedy miała 21 lat, a on 32.

ELVIS PRESLEY (1935-1977).
American popular singer. Photograph by Bob Moreland, 1957.,Image: 449320897, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: GRANGER / Granger History Collection / Forum

Fot.  ZUMA Movie Stills Library / Zuma Press / Forum

Fot.  Bridgeman Images – RDA / Forum

Elvis Presley Fot. Mary Evans Picture Librar / Forum