Emma Corrin ma 24 lata i miała okazję wystąpić już w różnych produkcjach. Zagrała w krótkometrażowym filmie „Alex’s Dream”, wystąpiła w jednym odcinku 4. sezonu serialu „Grantchester”, zagrała w serialu „Pennyworth”, a także w dramacie historycznym „Misbehaviour”.

To dlatego księżna Diana FAWORYZOWAŁA Harry’ego

Emma Corrin o sukni ślubnej księżnej Diany

Nie da sie ukryć, że nie jest to wielki dorobek filmowy, jednak wkrótce może się to zmienić. Emma Corrin, która wciela się w księżną Dianę w serialu „The Crown”. Czy ta produkcja przyniesie jej taką sławę, że propozycje kolejny ról posypią się jak z rękawa?

Corrin już budzi wiele emocji, zwłaszcza przed premierą 4. sezonu serialu, w którym zobaczymy ją w sukni ślubnej. Aktorka w rozmowie z magazynem „Vogue” zdradziła kulisy nagrywania sceny, w której pojawia się w sukni ślubnej. Okazuje się, że twórcy serialu stworzyli replikę sukni projektu Elizabeth i Davida Emanuelów, którą w dniu ślubu z księciem Karolem miała na sobie Diana. Przypomnijmy, że ich ślub odbył się 29 lipca 1981 roku.

Emanuelowie, którzy zaprojektowali oryginał, dali nam wzory, a potem wykonano ją dla mnie. Kręciliśmy scenę, w której pierwszy raz widzimy ją w sukni ślubnej – to chyba było w Lancaster House w Londynie. Miałam ekipę, składającą się z około 10 osób, które pomagały mi ją zakładać, bo jest ogromna. Wyszłam i wszyscy kompletnie ucichli – wyznała aktorka.

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

Emma Corrin w sukni ślubnej w "The Crown"

Emma Corrin w „The Crown”/fot. YouTube/NetflixPolska

Sonda

poll-violet

Emma Corrin zagra księżną Dianę w serialu "The Crown". Dobry wybór?

1

TAK

2

NIE

„The Crown” – kiedy premiera 4. sezonu?

4. sezon serialu „The Crown” ma pojawić się na Netflixie 15 listopada 2020 roku. Będzie to przekrój wydarzeń od końcówki lat 70., gdy królowa Elżbieta II szukała dla swojego syna Karola idealnej kandydatki na żonę. Mamy też zobaczyć, jak napięte były relacje królowej z Margaret Thatcher.

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Diana chciała UWOLNIĆ się od Karola za wszelką cenę. Co ZROBIŁA?

Księżna Diana NIE ZNOSIŁA opiekunki Harry’ego i Williama

Ślub księżnej Diany i księcia Karola

księżna Diana w dniu ślubu/fot. FORUM

Emma Corrrin na premierze filmu

Emma Corrin/fot. FORUM

Emma Corrin/fot. FORUM

Emma Corrin na planie "The Crown"

Emma Corrin jako księżna Diana/fot. FORUM

Emma Corrin na ściance