Emma Watson przyleciała na uczelnię helikopterem
Emma Watson udowadnia, że blichtr i sława to nie wszystko. Zamiast podpisywać kolejne kontrakty (choć pewnie i o tym usłyszymy), aktorka zaczyna naukę na uniwersytecie.
Wcześniej marudziła, że obawia się zbyt namolnych fanów, tego, że będzie traktowana inaczej, niż reszta studentów. Podobno chciała być normalną studentką i cieszyć się życiem.
Pierwszy krok na uczelni trochę jednak odstaje od standardów. Otóż panna Watson przyleciała na swoją alma mater… helikopterem.
Tak Emmo. To zupełnie normalny środek lokomocji każdego przeciętnego studenta.
Gwiazdy są takie. Tobrze że myśli o nauce, a nie jak gwiazdki co tylko zachwycają się sobą. Ja ją za to podziwiam 😉
czepiają się;P A PEWNIE SPÓŹNIĆ SIĘ NIE CHCIAŁA!~~NO BO CO W KOŃCU KURCZĘ BALDE~~LOL
to jej nie wyszlo heh
oan jest pięka tylko ma nie ładną sukienkę:(
Też bym tak chciała..Pomarzyć można ;PP
Farta to ona ma ale mózgu to ni chu-chu -_- bo jak sie juz cos mówi (“nie odbiło mi od sławy! jestem normalna!”) to powinno sie trzymac tej pierwszej wersji. Już za dużo tej Watson.Niedługo znajdę ją w lodówce…Laski które za dużo mówia o sobie nigdy nie sa normalne….jak była młodsza to była fajna teraz już jej nie lubie…
wiecznie tylko powtarza,ze nie uderzyla jej sodowa do glowy…jakos jestem zupelnie innego zdania…
he he he a to dobre
troche przegiela
heh jeśli to prawda to ma fajnie ale niewierze w to 🙂
gość, 08-09-09, 21:18 napisał(a):Immatrykulacja kozaczku a nie alma mater!!!!!! Alma mater to uczelnia…Mam nadzieję, że nie studiujesz.
chciała zrobić gwiazdorskie wejście…dla mnei to jest klasyczny przypadek osoby z niesamowitym fartem
a ja ją lubię:P
przecież to ściema! rany kozaczku sprawdzajcie swoje źródła zanim to napiszecie
Immatrykulacja kozaczku a nie alma mater!!!!!! hehe a emme lubie jest sliczna i przekonywującą aktorką
Nigdy nie wierzyłam w to ze jest normalna.Jeszcze pokaże na co ja stać.Angole są żałośni.Wyżej srają niż du.pe mają.Nie wiem jak można lubić tą dziewuche która nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa.
ona jest fakjn, ładna:P
hahaha! śmieszna 😀
Może w USA to nie jest dziwne, ale raczej myślę, że przeciętnego studenta transport to po prostu samochód.
noo fajna ona jest ;]
jeeezu… ona to ma tupet…………..
o, sama wam to powiedziała ?
z Anglii, ale studiuje w Stanach
Jak to nie, u mnie kazdy przylatuje helikopterem. Ba, nawet biedota lata, my mamy jumbo-jety. Na poważnie – jak ktos powiedział – ma tupet
Nie ma to jak gra pod publiczkę :/
ha ha ha blichtr to nie wsystko hahaha wejście smoka!!!!!
no ja to tak codziennie latam do szkoly hahahaha a Wy nie ? ???
moze leciala z pracy i miala malo czasu?poza tym u nas to niewiadomo co, ale w stanach sa ludzie, ktorzy maja swoje helikoptery, kierowcow, odrzutowce itp.i czesto sa to osoby w zaden sposob niezwiazane z showbiznesem.a jej uczelnia, oprocz znakomitego poziomu, cieszy sie renoma wsrod wlasnie takiej society amerykanskiej.pewno nie ona jedna przyleciala na brown helikopterem 😉
Ona jest chyba z Anglii?!!!
w Polsce dziwne ale w Ameryce już nie…