Emma Watson skromna na co dzień (FOTO)
Tę piękność poznaliśmy jeszcze jako dziecko. Już jako sześciolatka przygotowywała się do swojego zawodu – uczyła się w The Dragon School – renomowanej szkole w Oxfordzie. Kilka tygodni temu obroniła licencjat na Uniwersytecie Browna. Choć jest piękną, zdolną i jedną z najbardziej popularnych gwiazd, wciąż stara się pozostawać skromna.
Pamiętacie Emmę Watson na tegorocznej gali BAFTA? Błyszczała w obcisłych spodniach i białej bluzce z prześwitami. Dzień później paparazzi przyłapali ją na lotnisku. Emma postawiła na szare spodnie, szary golf i oxfordy.
Gustownie i z klasą? Inne damy mogą się od niej uczyć?



Zapraszamy na strone Związku Golfistów Polskich na której można uczestniczyć w darmowych szkoleniach nauki gry w golfa. Zapisanie sie do zwiazku i kożystanie z materiałów na stronie ZGP jest całkowicie bezpłatne
Nie jest tylko piękna i stylowa ale też niezwykle mądra! Zdecydowanie najlepsza aktorka!
[b]gość, 04-11-14, 13:32 napisał(a):[/b]Jest skromna i naturalna, to w niej lubię! Powinna być autorytetem dla młodych dziewcząt, to na Emmie powinny się wzorować, a nie na Siwiec, lub Pietrasińskiej. Masz rację, chcialabym tak pieknie wygladac jak ona.:)
Emma jest ślliczna!Ten zestaw świetnie do niej pasuje.Chciałabym ubierać się tak jak ona.
Ona świetnie gra w filmach jest niesamowita aktorka:)
Zawsze ubrana stosownie do okazji i do tego piękna i naturalna.
Jest skromna i naturalna, to w niej lubię! Powinna być autorytetem dla młodych dziewcząt, to na Emmie powinny się wzorować, a nie na Siwiec, lub Pietrasińskiej.
Emma to naprawde piekna aktorka:)
seksowne buty
super ubrana, na luzie
Ona nigdy nie bedzie brzydka, bo ma piekną twarz!
Ubiera się super, dobry ma gust:)
Ubiera się zajebiscie!
Emma jest zmyslowa i piekna 🙂
20 latka ubierajaca sie jak 40. ladnie ale jak ciotka klotka
Podobaja mi się jej buty ładne są.
Ona jest taka piekna:)
Wyglada rewelacyjnie 😀
Bardzo ladna dziewczyna. Pprzykre,ze inni mowia,ze jest brzydka. No tak w koncu w swiecie plastikow ktos naturalny jest brzydki.
Uwielbiam tą aktorka i jest sliczna:)
Świetne ma spodnie gdzie można je kupić!?
uwielbiam ją jest piękna, zdolna i skrpmna! Buty ma super
buty i spodnie mega
e tam nasza Maffa ubierze sie cala na bialo plius te kosciste nogi … wole Maffe 😉
Stylowa dziewczyna ale jej “uroda” mnie nie przekonuje
piękne buty :O
Ona jest piekna 🙂
Ona zawsze wyglada elegancko:)
Emma jest sliczna:)
kwadratowa szczęka, zaciśnięte usta, dziwne uszy… ale tak, jest piękna
Lubie ja ima swietny gust ale ten zestaw nie jest w moimstylu
Podoba mi się jej strój:)