Ewa Chodakowska (35 l.) zachęca kobiety nie tylko do tego, aby znalazły czas na trening, ale też na to, żeby po prostu zatroszczyć się o siebie. Pisała tylko o 15 minutach na ćwiczenia lub poczytanie gazety. Post na ten temat nie spodobał się jednej z internautek. Chodakowska się wkurzyła i postanowiła dodać na ten temat oddzielny wpis na swoim Facebooku.

Ten moment, gdy Chodakowska WYGRYWA z Lewandowską na stylizacje (ZDJĘCIA)

Komentarz internautki brzmiał:

Ewka. Pie**olenie. Sorry ale Ty tym pracujesz. Ja pracuje często po 10 godzin plus dojazd 45km w jedna stronę i uwierz, że czasami czasu może zabraknąć.

Co na to Ewa?

Mój kalendarz pęka w szwach do końca roku 2018.. co tydzień jestem w innym miejscu w Polsce.. na ziemi – to dla organizmu eksploatacja poziom max.. rozregulowanie, brak rytmu, totalny chaos..
To tak jak byś co tydzień musiała się przeprowadzić i zaadaptować.. sieka dla organizmu.. lubię, dlatego tak żyje..
Gdybym tylko tak sobie „pie**oliła” jak ładnie piszesz, z założonymi rękami, to nie osiągnęłabym w życiu NIC.

Ewa Chodakowska do internautki: Ogarnij się (Instagram)

Dalej reaguje jeszcze ostrzej.

Jedyne co możesz mi zarzucić, to to, że nie mam dzieci.. nie mam osoby, którą muszę się zająć, ale prowadzę 10 projektów równolegle i tez muszę rozbić skarbonkę z czasem, żeby znaleźć dla siebie czas.. (…)

To przerażające ze wystarczy napisać „tak się nie da, bo ty masz lepiej”… uwierz mi nie udźwignęłabyś mojej doby, daje głowę..
Jeśli to Cię nie przekonuje.. ha! trenują i osiągają ze mną najlepsze efekty kobiety – MATKI.. mamy dwójki.. trójki.. czwórki dzieci..
Tak, te które maja na głowie dom, obowiązki i często są z nimi SAME!
Proponuje właśnie ZEJŚĆ NA ZIEMIE i zacząć się normalnie organizować.. jak reszta świata, która zamiast roszczeniowej postawy, daje z siebie max! (…)
Weź się do roboty i przestań się nad sobą rozczulać.. masz czas na fb, to znaczy ze masz czas dla siebie..

Co o tym myślicie? Ewa ma racje?