Ewa Chodakowska, gdy zaczynała karierę miała długie brązowe włosy, później je rozjaśniła i skróciła kilkanaście centymetrów. Przez dłuższy czas była wierna koloryzacji w stylu sombre.

Chodakowska nie wstydzi się niczego! Chętnie pokazuje nawet TO

Ostatnio trenerce zamarzyła się zmiana. Włosy pofarbowała na jasny blond, skróciła grzywkę oraz wyprostowała je. Na Instagramie zapytała fanów, w jakiej wersji ją wolą.

BLONDYNKA 👩🏼 Głosujemy 👍🏻 czy 👎🏻

Wiele osób zachwyca się jej nową fryzurą:

Jejku jak pięknie pani wygląd w tych włosach ❤️😍😍👩🏼

Piękna fryzurka 😀 pasuje Ci 😉😘

😍 mega! 10 lat młodziej kochana😉

Niektórym bardziej podobała się poprzednia:

Mi się podobasz bardziej w ciemnym blond.

Fryzura super, ale moim zdaniem w ciemniejszych lepiej.

Tak SEKSOWNEJ Chodakowskiej jeszcze nie widzieliście!

Podoba wam się Ewa w nowej wersji?

Taki smuteczek.. .. już wracamy do Warszawy.. .. zawsze tak ciężko mi się rozstawać z moją familią.. i za każdym razem coraz ciężej.. Głupia, głupia Choda.. Ile razy mówiłam: Ooo!!! Nie, nie, nie! ..nie jestem szczęściarą.. ..nie wierze w szczęście.. Wierze w ciężką prace.. Wierze w dyscyplinę.. W samorealizację.. konsekwencje.. Minął tydzien spędzony z Rodziną.. Usiadłam chyba pierwszy raz do takich refleksji.. Jak mogłam nigdy nie powiedzieć o sobie szczęściara.. nie pomyśleć.. Przecież dostałam na starcie więcej niż ogromna część świata zdołała osiągnąć, zbudować.. wypracować.. ..przez całe swoje życie.. DOM! Dom pełen ciepła .. miłości.. Takiej bezgranicznej.. bezwarunkowej.. Poczucie bezpieczeństwa.. Mała ja… otoczoną troską.. opieką.. Świadoma, ze moje potrzeby są ważne.. Ze jest ktos na kim mogę polegać.. Że nie muszę się bać.. Tyle razy trąbie.. DOCENIAJ TE OCZYWISTE RZECZY!! ..doceniaj fakt, ze masz ramiona, którymi możesz przytulić.. oczy, które patrzą na świat.. nogi na które mozesz stanąć.. ..sama zapominając jak bardzo powinnam docenić fakt, ze moje dzieciństwo było pasmem szczęścia.. mleczną drogą, zjeżdżalnią do basenu pełnego kolorowych kulek.. Dziękuje Ci Mamo!! Dziękuje Ci Tato!! Dziękuje Moje Sisi dwie.. Dziękuje Braciszku.. Mój kręgosłup moralny jest nie do złamania.. moje serce jest gorące.. Moja wiara w dobre intencje drugiego człowieka jest wciąż żywa.. To wszystko dzięki Wam ❤️❤️ kocham PONAD WSZYSTKO ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)