Naturalnym cyklem życia większości celebrytek jest debiut, medialny związek, ślub oraz ciąża ogłaszana w najmniej oczekiwanym momencie. Nie dziwi więc fakt, że celebrytki, które nie decydują się na powiększenie rodziny wzbudzają niepokój wśród czujnych fanów.

Ewa Chodakowska tłumaczy się z propozycji pracy, gdzie zamiast pieniędzy oferuje oznaczenie na Instagramie

Ewa Chodakowska – ciąża

Z pytaniami o posiadanie potomstwa musi nieustannie mierzyć się Ewa Chodakowska. Trenerka niejednokrotne podkreślała przywiązanie do tradycyjnych wartości, co dla dociekliwych internautów było jedynie wodą na młyn. Ewa Chodakowska wyszła za mąż za Lefterisa Kavoukisa w 2008 roku, mając na sobie suknię z metką La Manii. Gwiazda nie stroni od pokazywania się z mężem, jednak dopiero teraz zdecydowała się jasno odnieść do pytań o powiększenie rodziny.

Na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie, do którego Chodakowska zapozowała z mężem i psem. Stało się ono pretekstem do wyjawienia prawdy o macierzyńskich planach.

Małgorzata Socha w stylu lat 80. na urodzinach Koroniewskiej. Były też Kożuchowska, Fijał i Chodakowska

Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: „EWKA! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina” 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Hmm… Zaryzykuje i podpisze to zdjęcie: RODZINA – rozpoczęła trenerka.

Dalej wyjaśniła, że życie bez dzieci, to jej wybór.

I nie.. nie trzeba mnie żałować… Mogę mieć dzieci… Mój mąż też… Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas…

Chodakowska zwróciła również uwagę na łatwość narzucania innym własnych standardów.

Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, JAK MAJĄ ŻYĆ.  Czy się doczekam – pytała retorycznie na Instagramie.

Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy planuje DZIECKO

Podzielacie jej opinię?

 

 

Ewa Chodakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

 

Ewa Chodakowska najbardziej wpływową influencerką

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA