Ewa Gawryluk była jedną z najpopularniejszych aktorek w pierwszej dekadzie XXI wieku. Przez lata grała w ulubionym przez Polaków serialu „Na Wspólnej”. Jej mąż, Waldemar Błaszczyk także jest aktorem.

Ewa Gawryluk rozstała się z mężem

Para pobrała się w 1999 roku. Byli młodzi i niezwykle w sobie zakochani. Oboje u progu kariery. Dziś Ewa ma 53 lata i na koncie wiele ról telewizyjnych i teatralnych. Jednak kariera Waldemara miał nieco inne tempo. Na dom zarabiała głównie Ewa, a Waldek zajmował się domem i córką.

Ewa Gawryluk opowiedziała, co robi, aby zachować młody wygląd. Jaka jest jej tajemnica?

Po blisko 22 latach małżeństwa para podjęła decyzje o rozstaniu. O całej sprawie poinformowano w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opublikowano oświadczenie pary.

Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów –  powiedzieli Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk.

Para ma wspólnie 21-letnią córkę Marysię. Zgodnie z oświadczeniem na profilach w mediach społecznościowych żadne z małżonków i nie opublikowało komentarza w tej sprawie. Ewa zaś podzieliła się w ostatnich 24 godzinach zdjęciem z sesji zdjęciowej, na której wygląda niezwykle młodo.

Czy rozwód okaże się także zwrotem w ich karierach? O tym przekonamy się zapewne już wkrótce.

 

Ewa Gawryluk w DD TVN

Ewa Gawryluk w DD TVN fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

ewa-gawryluk