Ewa Jakubiec została Miss Polonia 2023! Co wiemy o pięknej 26-latce? (ZDJĘCIA)
W Zakopanem w hotelu Nosalowy Dwór odbyły się 44. wybory Miss Polonia. O koronę zawalczyło 19 uczestniczek, a wyboru dokonywało jury w składzie: Karolina Bielawska – Miss World, Sandra Kubicka, Alek Baron, Harry Jefferson, Daniel Borzewski oraz laureatki konkursów Miss Polonia z ubiegłych lat. Galę transmitowaną w TVP2 poprowadzili Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz zeszłoroczna Miss Polonia, Krystyna Sokołowska. Z kolei wieczór swoimi występami uświetnili m.in Doda, Dominik Dudek oraz zespół Komodo z Piotrem Kupichą.
Wybrano najpiękniejszą Polkę. Tak wygląda Miss Polonia 2022
Miss Polonia 2023: wygrała 26-letnia Ewa Jakubiec z Wrocławia
Ostatecznie Najpiękniejszą Polką została uczestniczka z numerem 11 czyli 26-letnia Ewa Jakubiec z Wrocławia. Prócz korony i tytułu Miss Polonia 2023, kobieta otrzymała czek na 30 tys. złotych, suknię, voucher o wartości 10 tys. złotych oraz bon edukacyjny o takiej samej wartości. Pozostaje więc pytanie, kim jest nowa miss?
Miss Polonia 2020 właśnie została ukoronowana. Kim jest najpiękniejsza kobieta w Polsce?
Kim jest Ewa Jakubiec, nowa Miss Polonia?
Ewa Jakubiec mieszka we Wrocławiu i jest dyplomowaną pielęgniarką, a jej specjalizacja to anestezjologia. Na co dzień pracuje w klinice medycyny estetycznej, gdzie asystuje przy zabiegach transplantacji włosów. Obecnie Ewa studiuje drugi kierunek – zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. W wolnej chwili spełnia się jako modelka, bierze udział w sesjach zdjęciowych i jeździ motocyklem.
Karolina Bielawska – nowa Miss Polonia 2019 – ZDJĘCIA








![]()
Piękna i naturalna, ale dla mnie najpiękniejsza pani Agnieszka Orzoł z nr12
Cos jak Dita von Teese i Dua Lipa
Zero subtelności i wdzięku. Za to tona makijażu. Nie wierzę, że te konkursy nie są ustwiane. Z roku na rok wygrywają coraz bardziej przeciętne dziewczyny.
muszę zapytać… czy doda widzizała się w lustrze przed wyjściem na taką imprezę ?