Ewelina Kubiak z „Warsaw Shore” znana jako Ewel0na jest prawdziwą fanką zabiegów upiększających. Celebrytka ma już na koncie lifting piersi, brwi i ust, operację nosa i liposukcję. Na przełomie 2020 i 2021 roku Ewel0na trafiła do szpitala w wyniku poważnych problemów zdrowotnych. Nie chciała wówczas przyznać co było powodem jej pobytu w szpitalu, zdradziła jedynie, że „przeżyła piekło”:

Nie chcę rozwodzić się na temat tego, dlaczego mnie nie było, bo nie chcę wracać do tego okropnego czasu. To było po prostu piekło i chcę, żebyście to uszanowali – tłumaczyła na Instastories.

Jednocześnie internauci podejrzewali, że miało to coś wspólnego z jej wyjazdem do Turcji, gdzie poddała się tak licznym operacjom plastycznym.

Ewelona przeszła nie tylko operację nosa. Lista zabiegów jest imponująca

Ewel0na przyznaje, że trafiła do szpitala z powodu operacji plastycznych w Turcji

Teraz Ewel0na w końcu postanowiła zdradzić, co wydarzyło się naprawdę. W trakcie instagramowego Q&A jeden z fanów zapytał ją czy pobyt w szpitalu był spowodowany źle wykonanym zabiegiem w Turcji:

Czy zrobili ci coś źle i przez nich leżałaś w szpitalu? – padło pytanie.

Ewelina Kubiak odpowiedziała „tak”, jednak na prośbę fanów, by dokładniej opisać powikłania po zabiegu, celebrytka kolejny raz stwierdziła, że były to dla niej niezwykle trudne przeżycia i nie chce do nich wracać:

Może kiedyś… Nie wiem, czy chcę wracać do tego wszystkiego… To było dla mnie i moich najbliższych coś strasznego. Nie było wiadomo, czy w ogóle z tego wyjdę. Większe szanse były na to, że nie… Ale udało się, więc w sumie czy jest sens do tego wracać?

Choć możnaby pomyśleć, że po zabiegu, który skończył się dramatycznym pobytem w szpitalu Ewel0na zrezygnuje na jakiś czas (lub na dobre) z kolejnych operacji plastycznych, okazuje się, że nic z tego. Odpowiadając na jedno z pytań, celebrytka zdradziła, że…  planuje wkrótce kolejne operacje.

Ewelona w NOWEJ fryzurze! Wygląda trochę jak Joanna Opozda

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

pasekkozak