Ewelina Ślotała, była partnerka piłkarza i reprezentanta Polski Jakuba Rzeźniczaka opublikowała na Instagramie wstrząsającą relację o przemocy domowej, pokazując zdjęcia swojej skatowanej twarzy.

Jakub Rzeźniczak odwiedził byłą partnerkę w szpitalu. Pokazał pierwsze zdjęcie z Oliwierem

Gdy po 12 latach jej relacja z piłkarzem się rozpadła, kobieta wyszła za mąż za biznesmena, Marcina Ś., będącego wieloletnim członkiem Polskiej Rady Biznesu, a obecnie wspólnikiem w firmach brokerskich. Ma z nim dwuletniego synka, a cała trójka mieszka w 400-metrowym domu w podwarszawskim Konstancinie.

Ewelina Ślotała pokazała zmasakrowaną twarz po pobiciu przez męża!

Niespodziewanie, w miniony weekend, Ewelina opublikowała na swoim Instagramie serię niepokojących relacji na instastories wraz z bardzo drastycznymi zdjęciami przedstawiającymi jej skatowaną, zakrwawioną twarz, sugerującym, że jest ofiarą przemocy domowej. Modelka umieściła też zdjęcie wiadomości, jaką miała wysłać do męża, z którym obecnie jest w trakcie rozwodu:

Masz sprzątaczkę, kierowcę i innych pomocników, jak deklarowałeś możesz, albo Ty, albo ktoś z Twojej obsługi „zawozić i przywozić Martinka, gdy ja jestem chora”. Potrzebujemy Twojej pomocy kolejny raz, a Ty kolejny raz odpisujesz „Sp..dalaj”? Ani w moim, ani w jakimkolwiek otoczeniu takie słowa nie są akceptowane.”

Potem dodała jeszcze:

Brak mi słów na tyle, że zwyczajnie wrzucam zdjęcia przemocy psychicznej, z którą każda z nas może się zmagać każdego dnia. System prawny nie radzi sobie z takimi sprawami przemocy w rodzinie. A nawet jak to było w moim przypadku: połamaniu twarzy i spędzeniu ponad 9 dni w najlepszym szpitalu na ulicy Lindleya.

Jak ustalił serwis Salon24, sprawa dotyczy wydarzeń sprzed 5 lat, które miały miejsce w Maladze, w Hiszpanii w 2016 roku – mąż modelki został zatrzymany i aresztowany, a w październiku 2016 roku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu

Z kolei w rozmowie z Pudelkiem, Ewelina wyznała, że mimo wyroku sądu nie czuje się bezpiecznie:

Został już skazany karnie – dostał wyrok w zawieszeniu za przemoc domową. Nie czuję się bezpiecznie, bo mąż jest osobą mającą koneksje i nieograniczone możliwości finansowe. Od trzech lat mści się na mnie. (…) Gdyby to samo przydarzyło mi się w Polsce, to sprawa prawdopodobnie zostałaby zlekceważona przez organy ścigania. (…) W Polsce ofiary przemocy domowej, psychicznej, fizycznej czy ekonomicznej nie mają żadnej pomocy ze strony państwa, policji i prawa. Wszyscy udają, że tematu nie ma, a nie ma, bo nikt nie mówi o tym głośno.

Przyznała również, że jej samej zdarzało się czekać na pomoc zbyt długo:

Policja, którą wzywałam do agresywnego męża, skazanego już wyrokiem karnym za połamanie mi twarzy i przemoc domową, przyjeżdżała po prawie dwóch godzinach! Mimo że w domu był ze mną mój dwuletni synek! (…) Trzeba zacząć mówić o tej patologii głośno. Nie wstydzić się, bo to oprawca powinien wstydzić się znęcania nad rodziną, a nie jego ofiary.

Pamiętaj, jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich doświadcza przemocy w rodzinie, możesz to zgłosić do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Najprościej jest zadzwonić pod numer całodobowej infolinii 800 120 002.

Ewelina Ślotała pokazała zmasakrowaną twarz po pobiciu przez męża!

Ewelina Ślotała, fot. Instagram: ewelinaslotaladesign

Ewelina Ślotała pokazała zmasakrowaną twarz po pobiciu przez męża!

Ewelina Ślotała, fot. Instagram: ewelinaslotaladesign

Ewelina Ślotała, fot. Instagram: ewelinaslotaladesign

Ewelina Ślotała pokazała zmasakrowaną twarz po pobiciu przez męża!

Ewelina Ślotała, fot. Instagram: ewelinaslotaladesign