Doda (37 l.) zawsze mogła pochwalić się gronem oddanych fanów. Niedawno pokazała, że dostała od nich wyjątkowy prezent. Bardzo tęsknią za jej koncertami. Teraz poszli o krok dalej i napisali list otwarty do prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Doda dostała prezent od fanów. Doprowadził ją do łez

Fani Dody napisali list otwarty do Jacka Kurskiego

Przedstawiciel fanklubu Dody, przesłał do naszej redakcji treść listu otwartego. Czytamy w nim, że bardzo chcieliby zobaczyć wokalistkę w roli trenerki w programie „The Voice of Poland”.

Od trzech lat wierni widzowie TVP, jak również fani Dody, licznie zwracają się do Państwa z prośbami, aby to Doda, została trenerką w programie The Voice of Poland. Nie ukrywam, że wielokrotnie słuchałem wywiadów z Dodą, która zawsze podkreśla, że The Voice of Poland to wyjątkowy format, a największe marzenie Doroty Rabczewskiej, koncentruje się na tym, aby został trenerką w The Voice od Poland – czytamy.

Fani podkreślają, że gwiazda angażuje się w akcje charytatywne, jest dobrym, pomocnym człowiekiem i chcą, aby teraz ona mogła spełnić swoje marzenie.

Doda pozuje TOPLESS na tle gór: „Za chwilę przez Was cały śnieg stopnieje”

Z wielką przykrością również obserwuję, jak sukcesywnie od około trzech lat, Doda jest pomijana we wszystkich programach emitowanych przez Telewizję Polską. Doda to artystka, która osiągnęła wszystko co ma sama, poprzez swoją ciężką pracę. Od początku kariery, Doda mierzy się z ogromnym hejtem, nagonką medialną, czy licznymi ograniczeniami nakładanymi m.in. przez polskie stacje radiowe na artystkę – dodają.

Doda udowodniła, że NIE MIAŁA operacji plastycznych twarzy. Wygrała w sądzie

Cały list przeczytacie poniżej. Myślicie, że Jacek Kurski weźmie pod uwagę prośby fanów Dody? Chcielibyście zobaczyć ją w „The Voice of Poland”? Zapewne jej obecność przyczyniłaby się do wzrostu oglądalności.

Doda w eleganckiej sukni

Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda w białym garniturze

Doda w białym garniturze fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda

Doda fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Baranowski/AKPA