Meghan i Harry pojawili się na okładce magazynu TIME jako jedni z najbardziej wpływowych osób na świecie. Niestety, oprócz pochwał, muszą mierzyć się z krytyką – internauci zarzucają, że okładka jest sztuczna, a eksperci, że to nieudany zabieg PR-owy. Tymczasem przyjrzyjmy się symbolice okładki.

Internet naśmiewa się ze sztucznej okładki TIME’a z Harrym i Meghan

Ukryta symbolika okładki TIME’a z Meghan i Harrym

Meghan i Harry dostąpili zaszczytu pojawienia się na okładce ze względu na swoją działalność charytatywną. Magazyn pisze, że jest pod wrażeniem ich charytatywnych wysiłków: „w świecie, w którym każdy ma opinię na temat ludzi, których nie zna, książę i księżna mają współczucie dla tych, których nie znają. Nie tylko wyrażają opinie. Biegną do walki.”

Kate i William złożyli publicznie życzenia Harry’emu. Nie postarali się

Fani dopatrzyli się na niej ukrytych symboli. Pierwszym z nich są drzewa. Zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane w ogrodzie Sussexów, w tym samym miejscu, gdzie była robiona sesja Meghan, kiedy była w drugiej ciąży. Natura i drzewa wydają się mieć szczególne znaczenie dla pary, reprezentują ich na nowo odkrytą „wolność” i spokój ducha z dala od królewskiego życia.

Podczas swojego ostatniego filmu z okazji 40. urodzin Meghan Markle została zapytana przez aktorkę Melissę McCarthy, czy będzie świętować „kolejną sesję zdjęciową pod drzewem, gdzie wyglądasz bardzo spokojnie?”. Ona odpowiedziała: „Spokój pod drzewem to ja na co dzień”.

Meghan Markle wpadła w furię z zazdrości o tę kobietę. Opublikowano jej zdjęcie z Harrym

Nie bez znaczenia jest również sposób, w jaki Meghan i Harry pozują na okładce. To książę stoi za swoją żoną, a ona wkrada się na pierwszy plan również przez jasny ubiór. Nie jest tajemnicą, że Meghan to feministka, a Harry również bardzo wspiera kobiety.

To znaczące zdjęcie, które stawia go za nią i pokazuje ją jako potężną kobietę – napisał jeden z komentujących.

Dostrzegliście coś jeszcze?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM