Kilka dni temu na facebookowym profilu Edyty Górniak pojawił się komentarz piosenkarki dotyczący Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Górniak pisała:

Kochani, „Karolina z Piotrkowa” ma syndrom tzw – najbrzydszej dziewczyny w klasie – rozumiecie co mam na myśli:))

Wystartowała w dziennikarstwie mniej więcej równolegle z panią Olejnik, a zobaczcie kim stała się pani

Olejnik, a gdzie jest „Karolcia”. Zobaczcie, jak zawiść brzydko się starzeje 🙁 Nieurodziwa, bez partnera życiowego, bez dziecka. Nigdy nie będzie autorytetem. My już to wiemy:)) Ona jeszcze nie… (artykuł na ten temat znajdziecie tutaj).

Potem Górniak dolała jeszcze oliwy do ognia pisząc:

Kochani nie denerwujcie się reakcją „K.Piotrowskiej”. jest przecież przewidywalna 🙂 Poprosi teraz kolegów o wsparcie dla niej. Znowu będzie coś o hymnie, maturze, byłym ex, co tam jeszcze… a operacjach plastycznych, że 5 klipów do jednej płyty to za mało, no i że jestem taka strasznie krucha :((( Czy coś tam. — Przyjmijmy że każdy ma swoją drogę do przebycia. Swój czas do otwarcia świadomości. Są i tacy którzy będą stać będą w miejscu, bo iść dalej to dla nich wysiłek lub strach. Ona jest i będzie agresywna – to jej jedyny! sposób na widoczność. Więc sięgnie po każde słowo zwyczajnie ze strachu o siebie. – Jeśli kiedyś przestanie być agresywna, znaczyć to będzie, że wreszcie ktoś ja pokochał. Tylko jak tu kochać takiego łobuza??? 🙂 No cóż – życzę jej miłości. Wzajemnej i spełnionej. A póki na nią czeka, niech zrobi coś pożytecznego dla ludzi lub świata. Na prawdę nie jest trudno być człowiekiem dobrym. Przekażcie jej, że nie trzeba wtedy robić operacji plastycznych, bo dobroć odmładza – napisała na Facebooku.

Wydaje się, że fani Górniak zareagowali na komentarze Piotrowskiej nerwowo, bo wczoraj wieczorem dziennikarka oświadczyła na Facebooku:

Moi drodzy, wszystkie chamskie komentarze oraz te zawierające groźby karalne, groźby śmierci i uszkodzenia ciała oraz wyzwiska, będą usuwane, a ich autorzy banowani. Jeśli to nie pomoże, są dalsze kroki, które można podjąć i zostaną one podjęte. Tak się bawić nie będziemy. Dotyczy to w szczególności fanów Edyty Górniak.
Miłego wieczoru 🙂 K.

No to mamy prawdziwą internetową wojnę!

Fani Górniak grożą Korwin-Piotrowskiej grożą śmiercią?

Fani Górniak grożą Korwin-Piotrowskiej grożą śmiercią?

Fani Górniak grożą Korwin-Piotrowskiej śmiercią?