Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta renesansu. Spełnia się jako trenerka, mama, dietetyczka, motywatorka oraz autorka książek. Ostatnio otworzyła nawet własną kawiarnię, w której można spróbować zdrowych smakołyków. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy Ania czuje się zmęczona, to mamy odpowiedź.

Anna Lewandowska otworzyła własną KAWIARNIĘ. Znamy CENY

Jedna z internautek zauważyła, że Ania ma nieco podkrążone oczy. Zastanawiała się też, czy nie jest to jeden z symptomów choroby:

Pani Aniu zalecam zrobienie badań na tarczycę zwróciłam już od dawna na podkrążone, opuchnięte oczy. Pozdrawiam

Anna szybko odpowiedziała i zdradziła, że regularnie się bada, a takie oczy miała od zawsze:

– hehe tarczyca i wszystkie hormony w bardzo dobrym porządku 😉akurat badania robię baaaaardzo często. A moje oczy… tak mam od zawsze, taka uroda 🤪ah i dodatkowo przypomnę … jestem (w dalszym ciągu ) młoda mamą… resztę pozostawiam bez komentarza 🤪🤪🤪hihi […] takie oczy mam nawet na zdjęciach w wieku 13 lat 🤪

Dodała również, że być może to kwestia przemęczenia:

dzisiaj zdążyłam być w 10 miejscach, napisać post na bloga, skontrolować firmy, odpisać na maile, być na spotkaniach, zrobić swój trening, zrobić trening innym i pobyć z córeczką…. Tak, jestem czasem zmęczona 🤪🙈🤪🙈

Ta kwota SZOKUJE – tyle zarabia Anna Lewandowska

Uważacie, że powinna nieco zwolnić? Naszym zdaniem wygląda świetnie.

Należy zaznaczyć, że liczne wysiłki naprawdę się opłacają. W 2017 trenerka zarobiła na rękę 2 miliony złotych i zainwestowała w rozwój swoich przedsięwzięć 10 razy tyle.