Kylie Jenner jest w drugiej ciąży ze swoim partnerem i ojcem córeczki Stormi – Travisem Scottem. W przeciwieństwie do pierwszej ciąży gwiazdy, druga nie była do samego końca trzymana w tajemnicy i  Kylie chętnie podzieliła się z fanami informacją o spodziewaniu się kolejnego dziecka. I chociaż mamy powody by sądzić, że Kylie zna już płeć kolejnego potomka, to niestety trzyma tę informację tylko dla siebie i najbliższych.

Kylie Jenner i Travis Scott zabrali Stormi do zoo (ZDJĘCIA)

Do akcji wkroczyli jednak zdeterminowani fani Kylie i postanowili przeprowadzić własne śledztwo na podstawie publikowanych przez gwiazdę w social mediach materiałach. Szczególną uwagę przykuło zdjęcie promujące nową markę Kylie Jenner – Kylie Baby

KylieBaby

Widoczny na zdjęciu produkt otoczony pianą do kąpieli ma pastelowe, błękitne kolory. Przyjęło się, że kolor różowy jest zarezerwowany dla dziewczynek, a kolor niebieski skierowany do chłopców, dlatego część fanów uznała to za subtelny podtekst co do płci nowego dziecka Kylie i Travisa.

Niestety kolejne zdjęcia promujące nową markę Jenner prawdopodobnie zniszczyły tą teorię i rozczarowały fanów, ponieważ widać już na nich i błękit i róż, a sam produkt zapewne będzie skierowany do dzieci obojga płci.

KylieBaby

My tymczasem niezależnie od płci dziecka życzymy Kylie, by urodziło się całe i zdrowe!