Jennifer Aniston (52 l.) zdobyła olbrzymią popularność, występując w sitcomie „Przyjaciele”, gdzie wcielała się w kultową już postać Rachel Green. Pomimo faktu, że ostatni odcinek serialu wyemitowano w 2004 roku, to produkcja wciąż wzbudza zainteresowanie fanów.

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na POCAŁUNKU. Jest zdjęcie sprzed kilku dni

Jennifer Aniston na planie Przyjaciół

Dziwny nawyk Jennifer Aniston wyszedł na jaw, dzięki kompilacji jej występów w serialu na przestrzeni 10 lat jego powstawania. Twórca filmiku ogłosił, że prawdziwym fanom produkcji ta wiadomość złamie serce.

Filmik pojawił się na koncie cts.trphe i momentalnie stał się wiralem na Tik Toku, wyraźnie słychać, jak Jennifer odchrząkuje na początku każdej kwestii.

Jennifer Aniston nic się nie zmieniła! W tych włosach wygląda jak Rachel z „Przyjaciół”

Jennifer Aniston ma ten rodzaj wokalnego tiku, który robi na początku każdego zdania, który zaczyna w każdym programie, w którym wsytępuje. Jest bardzo specyficzny i bardzo trudno go nie ignorować, kiedy już raz go zauważysz – powiedział twórca nagrania.

Jennifer Aniston na planie filmowym PIERWSZY RAZ w czasie pandemii. Stroiła słodkie minki

Takie odkrycie nie mogło przejść bez echa. Fani aktorki sugerowali, że robi tak, gdy nie wie, co ma powiedzieć. Pojawiły się również głosy, że charakterystyczne chrząkanie jest efektem palenia papierosów. Jennifer Aniston zerwała z nałogiem w 2012 roku.

Jennifer Aniston/fot. Backgrid USA/Forum

Przyjacele

Przyjaciele Friends serial komediowy, USA 1994 scena z: Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow fot. AKPA

Obsada Przyjaciół

Jennifer Aniston,David Schwimmer i Lisa Kudrow, fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum