Justin Bieber (30 l.) znów robi zamieszanie. Muzyk zaniepokoił miliony swoich fanów, gdy opublikował na Instagramie zdjęcia z płynącymi po policzkach łzami. Justin Bieber nie zamieścił podpisu pod zdjęciami, ale udostępnił także 5 innych postów, które również zawierały selfie, ale w żadnym z nich nie płakał, a w większości z nich nawet się uśmiechał. Nawet jego ukochana skomentowała jego zdjęcia, „Śliczna beksa”.

Ojciec Hailey Bieber prosi o modlitwy

Zdjęcia zaniepokoiły fanów tym bardziej, że piosenkarz i modelka trafili na pierwsze strony gazet w tym miesiącu, po tym jak była mowa o ich rozwodzie. Para zdementowała plotki, ale całości nie pomógł też fakt, że w social mediach, ojciec Hailey Bieber (27 l.) – Stephen Baldwin (57 l.) prosił followersów o modlitwy za córkę i jej męża…

Chrześcijanie, kiedy pomyślicie o Justinie i Hailey, proszę, poświęćcie chwilę na krótką modlitwę za nich, aby zyskali mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana.

Justin Bieber

Justin Bieber płacze

Niedługo po plotkach z rozstaniem Justin i Hailey, którzy potajemnie pobrali się w 2018 roku, pokazali jak bardzo są szczęśliwi na wspólnych zdjęciach. Niedawno świetnie bawili się również na festiwalu Coachella.

Selena Gomez jest w związku z przyjacielem Justina Biebera

Niestety wielu fanów nie widzi w jego ostatnich zdjęciach artystycznej ekspresji, a „wołanie o pomoc”. A wy jak to oceniacie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Justin Bieber