Joanna Okuniewska nazywana jest „królową polskich podcastów”, a jej trzy autorskie audycje „Tu Okuniewska”, „Ja i moje przyjaciółki idiotki” oraz „Matka matce” mają tysiące fanów i od początku istnienia utrzymują się w czołówce rankingów słuchalności podcastów na Spotify. W 2022 roku na Instagramie Joanna opublikowała post, w którym poinformowała, że ruszyły prace nad tworzeniem scenariusza serialu bazującego na jej najpopularniejszym podcaście „Ja i moje przyjaciółki idiotki”.

Prywatnie od wielu lat była związana z ojcem swojej córeczki Amadeuszem, jednak w lipcu 2023 roku Okuniewska nieoczekiwanie poinformowała o rozstaniu. Obecnie mieszka w Rejkiawiku, gdzie wychowuje Helenkę i tworzy kolejne odcinki swoich podcastów. Na początku grudnia podcasterka zaskoczyła wszystkich nieoczekiwanym wyznaniem – zrobiła coming out i poinformowała, że jest zainteresowana kobietami, a kilka dni później pokazała na zdjęciu swoją nową partnerkę – Natalię Zamilską.

Joanna Okuniewska zrobiła COMING OUT! „Chcę móc chodzić za rękę z kobietą”

Krótko po coming oucie, Okuniewska zapadła się pod ziemię, a jej konta w social mediach zniknęły, niepokojąc fanów. Ostatecznie podcasterka wydała oświadczenie za pośrednictwem Facebooka, w którym poinformowała, że dla własnego zdrowia psychicznego zdecydowała się odciąć na jakiś czas od mediów i „usunąć z miejsc, które jej nie służyły”. Nie trwało to jednak długo i Joanna wróciła na Instagram oraz z powrotem zaczęła tworzyć nowe odcinki podcastów „Tu Okuniewska” oraz „Matka matce”. Jakiś czas temu influencerka pojawiła się również gościnnie na gali Bestsellery Empiku.

Joanna Okuniewska pokazała PARTNERKĘ! „Myślałam, że nie dodam tego zdjęcia, ale…”

Joanna Okuniewska i Natalia Zamilska debiutują na ściance

Teraz Okuniewska prosto z Islandii zjawiła się na gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu 0 Fryderyk Festiwal 2024. W trakcie eventu zapozowała na ściance ze swoją ukochaną, która została nominowana w kategorii „album roku, muzyka filmowa, teatralna, ilustracyjna” za muzykę do filmu Netflixa „Mother’s Day”.

Joanna Okuniewska i Natalia Zamilska ubrane na czarno zapozowały wspólnie, trzymając się za ręce. Jest to ich ściankowy debiut jako pary, ponieważ dotychczas ich wspólne zdjęcia pojawiały się jedynie na Instagramie Okuniewskiej i Zamilskiej.

Ładna z nich para?

Na zdj.: Joanna Okuniewska, Zamilska, Fot. Podlewski/AKPA

Na zdj.: Joanna Okuniewska, Zamilska, Fot. Podlewski/AKPA

Na zdj.: Joanna Okuniewska, Zamilska, Fot. Filip Radwański/AKPA

Na zdj.: Joanna Okuniewska, Zamilska, Fot. Filip Radwański/AKPA

pasekkozak

fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram

fot. Instagram