Doda w filmie pokazała cały swój dom. Ona żyje jak prawdziwa królowa

Weronika Chmielewska - Redaktor

Weronika Chmielewska, redaktorka serwisu Kozaczek.pl. Zajmuje się tematyką lifestyle’ową i show-biznesową. Pasjonatka świata filmów i seriali z Polski, Ameryki oraz Azji. Wcześniej związana z portalem Świat Gwiazd.

5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Do takich filmów domy się wynajmuje.

Są tam i prostytutki i zwykłe kobiety które nie zostały poinformowane co będzie się działo i zapraszają je na orgię bez skrupułów i poszanowania ich uczuć. Są tam głównie “celebryci” nie jeden jest w związku i kryje się z tym co wyprawia na boku. Oszuści

To schemat działa tych ludzi by upokarzać i opluwać kobiety. Tak by były w rozsypce tj Dorota, nie przepraszają, kleją się na siłę do kobiet i jeden drugiego tłumaczy bo nie potrafi sam stanąć oko w oko, ciągłe oszustwa.

To o czym powiedziała o Radosławie to prawda…Znam ludzi z jego grona.Traktują tak każdą kobietę bez skrupułów ani nie informują jakiej orientacji są i czego oczekują od zwabionej kobiety i jest ona postawiona przed faktem dokonanym i w szoku, to schemat

A osoby które to wszystko sprzątają będą we filmie też czy tylko