Goście na premierze nowej płyty Anny Jurksztowicz
Nowy krążek nosi tytuł "O miłości, ptakach i złych chłopakach"

8 października Anna Jurksztowicz zaprosiła swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę na premierę swojej płyty O miłości, ptakach i złych chłopakach.

Piosenki opowiadają o miłości, niekoniecznie tej szczęśliwej. Istotne jest to, że do każdej z piosenek można zatańczyć… w jakikolwiek sposób. Jest różnorodnie: kolorowo i szaro, ulotnie i zalotnie, do śmiechu i do łez.

Producentem muzycznym jest Grzesiek Stasiuk, autorem tekstów Michał Zabłocki, kompozytorem Andrzej Bonarek.

Goście mogli obejrzeć premierę teledysku Mój książę, a DJ puszczał piosenki z najnowszego krążka.

Wśród zaproszonych byli: Radzimir Dębski, Majka Jeżowska, Joanna Kurowska, Olga Bończyk, Elżbieta Zającówna, Pawel Stasiek, Kasa, Maria Szawłowska, Joanna Dark, Joanna Racewicz, Karolina Nowakowska, Mariola Bojarska, Anna Głogowska, Eliza Gwiazda i Krzesimir Dębski.

Joanna Kurowska


Karolina Nowakowska

Krzysztof Kasa Kasowski

Anna Jurksztowicz, Joanna Racewicz

Anna Głogowska

Joanna Kurowska

Radzimir Dębski

Eliza Gwiazda

Mariola Bojarska-Ferenc

Anna Jurksztowicz, Paweł Stasiak