Kolejna odsłona Fabijańskiego. W takim wydaniu go jeszcze nie widzieliśmy
Premiera medialna monodramu aktora - "Niemyte dusze / Narkotyki".
Sebastian Fabijański po wielu mediowych aferach wycofał się z show-biznesu i skupił się na pracy w teatrze.
Najpierw wyreżyserował spektakl „Adam” w Teatrze Bohema House w Warszawie, który spotkał się z dużym entuzjazmem widzów.
Aktor po wielkim sukcesie niemal od razu wszedł w kolejny projekt —–>
Już jutro (17 września) w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie odbędzie się premiera kolejnego spektaklu „Niemyte dusze / Narkotyki” w reżyserii Anny Kękuś.
W spektaklu „Niemyte dusze / Narkotyki” widzimy aktora w całkiem nowej charakteryzacji – we wzorzystej koszuli, z wąsem i “ulizanymi” włosami.
Trzeba przyznać, że Sebastian Fabijański to chyba najbardziej plastyczny aktor młodego pokolenia. Może wejść w najbardziej charakterystyczne role, jak na przykład Adriana Kusia w “Belfrze”, Cukra w “Pitbulu”, czy Silvio w filmie “Jak pokochałam gangstera”.