Tłum gwiazd na imprezie znanej marki. Pisarek, Sykut, Roznerski, Janiak
Wiosenny press day marki OCHNIK przyciągnął wiele gwiazd z różnych światów – mody, dziennikarstwa czy aktorstwa. Kto pojawił się na tej prestiżowej imprezie?
Mikołaj Roznerski był jedną z największych gwiazd imprezy. Tego dnia założył brązową skórę, ciemnobeżową bluzę i dżinsy.
Karolina Pisarek włożyła czarny, zrobiony ze skóry płaszcz i spódniczkę mini, a do tego dobrała ciemne rajstopy i czarne szpilki.
Paulina Sykut-Jeżyna na imprezę wybrała jasnobrązową kurtkę, piękny szalik w kratę oraz dżinsy.
Olivier Janiak również postawił na czerń – w tym kolorze były jego spodnie i koszulka, zaś całość uzupełnił kurtką w nieco jaśniejszym odcieniu.
Anna Nowak w przeciwieństwie do większości gości postawiła na jasne kolory – jasnobeżową kurtkę, białą koszulę i sukienkę w grochy.
Łukasz Kędzior włożył białą koszulę i czarną skórzaną kurtkę. Do tego dołożył niebieskie dżinsy i okulary przeciwsłoneczne.
Angelika Warlikowska tak jak wielu innych uczestników postawiła na skórę – do czarnego płaszcza dobrała dżinsowe spodnie i czarne szpilki.
Anna Markowska zaskoczyła swoim czarnym strojem, a zwłaszcza dzwonami z koronkowymi nogawkami. Całość uzupełniła o kontrastujące z resztą jasne szpilki.
Julia Kuczyńska postawiła na czarną skórę – zarówno w przypadku płaszcza, jak i butów. Całość uzupełniła prostą sukienką w białe kropki.