Zaroiło się od gwiazd pod studiem TVN: Margaret, Michalak, Sowińska…
Pod studiem TVN zrobiło się wyjątkowo tłoczno i błyskawicznie zaroiło się od znanych twarzy.
Obecność tylu gwiazd naraz od razu wzbudziła zainteresowanie fanów i mediów, a zdjęcia z wydarzenia szybko zaczęły krążyć w sieci.
Ma na sobie elegancką stylizację w jesiennych kolorach: brązową, sztruksową marynarkę o podwójnym rzędzie guzików, pod którą widać czarny top z koronkowym wykończeniem.
Całość uzupełniają duże, złote kolczyki, które dodają stylizacji wyrazistości.
Margaret pojawiła się pod studiem TVN w bardzo charakterystycznej stylizacji, która od razu przyciągała uwagę.
Artystka postawiła na luźny, oversize’owy płaszcz w szaro-czarny wzór, który zestawiła z jasną, drapowaną bluzką w kremowym odcieniu.
ajwiększe wrażenie robiły jednak intensywnie czerwone włosy, które stały się najmocniejszym akcentem całego looku i dodały stylizacji wyrazistości.
Agata Wątrobska i Janusz Chabior pojawili się razem podczas wydarzenia plenerowego, przyciągając uwagę zgromadzonych.
Aktor siedział na krześle reżyserskim w jasnej kurtce i czapce z daszkiem, rozmawiając z publicznością, która licznie zebrała się wokół sceny. Obok niego miejsce zajęła Agata Wątrobska, która postawiła na swobodną stylizację: brązową kurtkę, dżinsy oraz jasną czapkę z daszkiem.
Piotr „Gulczas” Gulczyński również pojawił się pod studiem TVN, przyciągając uwagę fotoreporterów. Znany z pierwszej edycji „Big Brothera” celebryta postawił na swobodną, miejską stylizację: czarną kurtkę z pomarańczową podszewką, ciemną koszulę i dżinsy.
Całość uzupełniły charakterystyczne okulary oraz zegarek, które dodały jego wizerunkowi wyrazistości.
Manuela Michalak również pojawiła się pod studiem TVN i trudno było jej nie zauważyć. Była uczestniczka pierwszej edycji „Big Brothera” postawiła na bardzo wyrazistą stylizację: kolorowy płaszcz w geometryczne wzory, który przyciągał wzrok intensywną paletą barw.
Katarzyna Zielińska również pojawiła się podczas wydarzenia i z uśmiechem pozowała do zdjęć w otoczeniu zgromadzonej publiczności. Aktorka postawiła na stylizację w klimacie casual chic – brązową skórzaną kurtkę zestawiła z jasnym swetrem i dżinsami o szerokich nogawkach.
Magda Zawadzka także pojawiła się w okolicach studia TVN, wybierając wygodną i elegancką stylizację na chłodniejszy dzień. Aktorka miała na sobie jasny płaszcz przeciwdeszczowy, który zestawiła z czarnymi legginsami i botkami.
Dominika Rybak również pojawiła się pod studiem TVN i przyciągała uwagę luźną, młodzieżową stylizacją. Influencerka postawiła na krótki, różowy hoodie z nadrukiem oraz czarne spodnie dresowe tworząc wygodny, streetwearowy look.
Całość dopełnia prosty makijaż oraz czarne włosy, które kontrastują z jasnym kolorem bluzy.
Mała Ania również pojawiła się pod studiem TVN i od razu przyciągnęła uwagę oryginalną stylizacją.
Influencerka postawiła na luźną, czarną bluzę z dużą grafiką przedstawiającą lalkę Barbie, która nadała całemu lookowi nieco prowokacyjnego charakteru.