Gdy Mariah Carey robi zakupy…
Tak jest – kiedy diva robi zakupy, całe centrum handlowe jest tylko dla niej, a ona w ciągu zaledwie jednego popołudnia wydaje 200 tys. dolarów na krzesła, sofy i inne rzeczy niezbędne do urządzenia przytulnego gniazdka.
Mariah Carey dekoruje dom. Ona i jej mąż, Nick Cannon, dopilnowali, by nikt im w tym nie przeszkadzał. W spokoju wybierali dywany, lampy, a na końcu Mimi bez przerażenia spojrzała na rachunek – przeszło 200 tys. dolarów.
– To było jak najazd. Sklep został natychmiast zamknięty, a wejścia pilnowali wielcy ochroniarze – opowiada świadek. – Mariah dokładnie wiedziała, czego chciała, ale zeszło jej na dobieraniu wzorów. Ma świetny gust.
no prosze jakie przywileje!:)
widać że coniektórych zazdrośc zrzera. ciekawe co by zrobili jakby byli na miejscy Mariah.. pewnie by się bronili, że to normaln itd bla bla bla.. żal po prostu
nie tylko dla niej zamykają i jest to dość zrozumiałe
taka to pożyje…
ma dobry gust. Ale to ze zamykaja: nie dziwne. Zreszta lubie Mimi
girl, 27-02-09, 14:59 napisał(a):Ma pieniądze to je wydaje, nie widzę w tym nic dziwnego.dokładnie…
Ma świetny gust. – hahahahahahahahah, jasne.;p
Ma pieniądze to je wydaje, nie widzę w tym nic dziwnego.
nie wiem czy ma swietny gust bo ubrac sie nie umie gustownie
sorry ale zamkniecie dla innych klientow, to byla decyzja centrum handlowego.mogli sie nie zgodzic a ona by poszla robic zakupy gdzie indziej.nie oceniajcie tych, ktorzy wydaja swoja kase na co chca, tylko tych, ktorzy gotowi sa na wszystko dla kasy 😛
marajka, 27-02-09, 14:03 napisał(a):no i co w tym dziwnego? chciala w spokoju robic zakupy, a nie zeby ludzie za nia chodzili i sie gapili, jak sie jest taką divą i wielką gwiazdą jak Mariah, to tak to wyglada ;)dokladnie! Jak sie fajnie ubiore i ide na zakupy, to wkurza mnie jak ekspedientka mierzy mnie wzrokiem i chodzi za mna krok w krok oferujac to i tamto a co dopiero tlum gapiow!
no i co w tym dziwnego? chciala w spokoju robic zakupy, a nie zeby ludzie za nia chodzili i sie gapili, jak sie jest taką divą i wielką gwiazdą jak Mariah, to tak to wyglada 😉
psz…. diva?
ma kasę to ją wydaje ;D proste
Dziwna jest… :/
pewnie byla bez make-up
tilatequilafanpl, 27-02-09, 04:18 napisał(a):Z ostatnim zdaniem bym polemizował.A co do artykułu, całkiem jej się w głowie poprzewracała, ale to już wiedzą wszyscy od dawna ;)Dokładnie.
gość, 27-02-09, 10:50 napisał(a):dla mnie też zamykają centum -TYLE, ŻE PRZED NOSEM, szczególnie w wieczornych godzinachkasujecie komentarze??
no w końcu to diva…..
luskaxd, 27-02-09, 09:51 napisał(a):a czemu zamknęli sklep? ;dpo to żeby głupie dzieci mogły sie pytać;]
No i bardzo dobrze,że zamkneli dla niej sklep.W sumie to nic nowego,dla większości ważnych osobistości tak robią 🙂
dla mnie też zamykają centum -TYLE, ŻE PRZED NOSEM, szczególnie w wieczornych godzinach
ona i świetny gust hahaha
Zamknęli sklep, żeby nikt przypadkiem Maryśce niczego sprzed nosa nie wykupił ;P
a czemu zamknęli sklep? ;d
No coz zamykac sklep, nie no rewelacje, jednak nie tylko Mariah nie ma mozgu. I bardzo rozbawilo mnie ostatnie zdanie chyba, ze to jest jakas ironia
Z ostatnim zdaniem bym polemizował.A co do artykułu, całkiem jej się w głowie poprzewracała, ale to już wiedzą wszyscy od dawna 😉
ja kryzys nie dopadł najwidoczniej ;]
,,W spokoju wybierali wydany, lampy”A co to jesy WYDAN? HAHAHAHAPOZDRAWIAM REDKACJE KOZACZKA.Sprawdźcie czy Wam fleki nie odpadły ;]