Słynny ruch #metoo w którym to liczne gwiazdy ujawniały jak były mobbowane, molestowane i wykorzystywane w branży zmienił bezpowrotnie sytuację w Hollywood.

Zmieniający się świat showbiznesu postanowił ocenić słynny aktor George Clooney. W swoim najnowszym wywiadzie dla „The Sun” skomentował jak teraz wygląda „życie w Hollywood”.

Dawno niewidziani George Clooney z żoną

„Tylko dlatego, że jesteś szefem, nie oznacza to, że możesz nabijać się z ludzi. ” – powiedział. „Nie ujdzie Ci nana sucho bycie dupkiem – zostałbyś od razu wywalony”.

Kate Beckinsale wspomina WSTRZĄSAJĄCE spotkanie z Harveyem Weinsteinem. Był na nią wściekły za ubiór

George dodał, że niektóre z tych zmian są wynikiem ruchu #MeToo, odnosząc się zarówno do byłego producenta Harveya Weinsteina, jak i Scotta Rudina.

„Zmieniło się to w ten sposób” – wyjaśnił. „Oprócz okropnych rzeczy, które zrobił Weinstein, bycie palantem w pracy nie jest teraz w porządku… Nie wyobrażam sobie już, aby jakiś producent miał sesję castingową sam w swoim pokoju hotelowym z młodą dziewczyną. Idzie to wszystko we właściwym kierunku”.

Zauważył jednak, że istnieje także „nadmierna poprawność, w której wszyscy wszystko wytykają palcami”. Ale dodał też „to się załatwi – zawsze tak jest”.

Harvey Weinstein odpowiada na oskarżenia Angeliny Jolie o molestowanie: „bezczelnie nieprawdziwe”

Jak myślicie, czy rzeczywiście sprawy molestowania i mobbingu zniknęły bezpowrotnie z branży filmowej? Dajcie znać w komentarzach.

george-clooney-R1

clooney-george

george-clooney-R1