Gigi Hadid ma nowego chłopaka!
Kariera Gigi Hadid (20 l.) przez ostatnie miesiące nabrała rozpędu. Swoje zrobił związek z Codym Simpsonem (byłym chłopakiem Kylie Jenner (17 l.)) i przyjaźń z Kendall Jenner (19 l.). Po wspólnie spędzonym z modelką Festiwalu w Cannes Gigi dostała mnóstwo ofert pracy.
Od kiedy Gigi pojawiła się w Cannes, jej telefon nie przestaje dzwonić. Producenci filmowi biją się o nią. Każdy chce ją zatrudnić. Kendall nie miała takiego szczęścia, ponieważ jest siostrą Kim Kardashian. Jest piękna, ma znane nazwisko, ale nikt nie chce z nią pracować – brzmiały przecieki.
W każdym razie, są też zmiany w statusie związku dziewczyny. Gigi nie jest już z Codym, a z byłym chłopakiem Taylor Swift i Demi Lovato, Joe Jonasem.
Pasują do siebie?



[b]gość, 04-06-15, 13:11 napisał(a):[/b]nudna, blondynka! ładna, ale oklepana urodaNo tak,bo brunetki to rzadkość niczym biały kruk. Ja jakoś znam praktycznie same brunetki,teraz ten kolor robi się oklepany.
[b]gość, 04-06-15, 19:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-06-15, 12:05 napisał(a):[/b]Co za bzdury… On tam był z jhene aiko…Kozak kłamie a naiwniacy łykają. Czy ona (wg kozaka) pare dni temu nie chodziła z Hamiltonem?[/quote]To chyba Kendall.
[b]gość, 04-06-15, 12:05 napisał(a):[/b]Co za bzdury… On tam był z jhene aiko…Kozak kłamie a naiwniacy łykają. Czy ona (wg kozaka) pare dni temu nie chodziła z Hamiltonem?
Oni się przyjaźnią od wielu lat, sama dementowała te plotki w wywiadzie
Ona jest śliczna i mega zgrabna.
nudna, blondynka! ładna, ale oklepana uroda
Fajna jest. Ja na nią mówię Dzidzia Hadid 😀
Ciekawe, bo sama ostatnio dementowala te plotki i powiedziała, że są tylko przyjaciółmi
[b]gość, 04-06-15, 10:49 napisał(a):[/b]Taka ładna, a zero gustu co do wyglądu mężczyzn.Co to znaczy zero gustu ? Kazdy ma inny
Bardzo nieładna twarz
Taka ładna, a zero gustu co do wyglądu mężczyzn.
Nie ruchalabym go. Wygląda na niemrawego i pewnie ma oklaplego niewielkiego smutnego wursta
Co za bzdury… On tam był z jhene aiko…
No i fajnie xP
Ale ona jest piękna. Jestem kobietą, ale ona tak niesamowicie mnie podnieca