Afera grubymi nićmi szyta. Jak widać Polska za wszelką cenę chce mieć jakąś namiastkę zachodnich gwiazd, które z wielkim upodobaniem paradują bez bielizny.

Dlatego też Super Express do tego zdjęcia ochoczo dołożył spekulację, że Gosia Andrzejewicz chadza bez majtek.

Skąd Gosia czerpie wzorce? Czyżby ostatnio oglądała \”Nagi instynkt\” z Sharon Stone (49 l.) w roli głównej. To w tym filmie hollywoodzka gwiazda rozpalała wyobraźnię mężczyzn brakiem majtek pod sukienką – czytamy.

Andrzejewicz broni się:

– Nigdy nie zdarzyło mi się nie założyć bielizny! – mówi SE. – Jest ona dla mnie bardzo ważna. W szafie mam mnóstwo kompletów. Szczególnie lubię koronkową bieliznę w panterkę.

Trudno uwierzyć w zapewnienia piosenkarki. Czy to zdjęcie, zrobione gdy artystka wysiadała z samochodu, kłamie? Nie widać przecież na nim nawet śladu po majtkach – dziennik uparcie trzyma się swojej wersji.

My do aż tak daleko idących wniosków nie jesteśmy skłonni dochodzić. Nawet jeśli ma zamiar zrezygnować z bielizny, fanom przyjemności trzeba dawkować. Dopiero co mieli okazję zobaczyć bujny biust piosenkarki, który jeszcze niedawno był tak niepozorny…