Natalia Janoszek to polska aktorka, która robi zawrotną karierę w Bollywood. 31-latka kręci na Wschodzie wiele filmów. Zresztą dziewczyna została doceniona niedawno także przez arabską edycję L’Officiel, pozując jako pierwsza Polka na okładce tego magazynu. Niemniej aktorstwo to nie jedyna pasja Bielszczanki.

Pierwsza Polka na okładce magazynu L’Officiel Arabia!

Natalia Janoszek – Grek zapłacił milion dolarów za kolację z polską aktorką

Natalia bardzo chętnie angażuje się też w działalność charytatywną. Aktorka wspiera między innymi WWF czy UNICEF. Dziewczyna współpracuje również z platformą, na które prowadzone są akcje, mające na celu pomoc biednym i potrzebującym. Janoszek zdecydowała się wystawić na niej kolacje z samą sobą. Na to „ogłoszenie” odpowiedział grecki milioner. Victor Restis, bo to o nim mowa, zapłacił za posiłek zjedzony w towarzystwie aktorki aż milion dolarów!

Natalia o całej sytuacji opowiedziała na kanapie „Dzień dobry TVN”. 31-latka nie kryła radości. Zaznaczyła również, że dzięki tym pieniądzom, wsparcie otrzyma niejedna fundacja.

Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom – mówiła Janoszek.

Natalia jest ewidentnie doceniana na arenie międzynarodowej. W polskim show biznesie wciąż jej mało. Gwiazda nie kryje jednak, że chciałaby, aby ta sytuacja uległa zmianie.

Natalia Janoszek opowiedziała nam o GENIALNEJ sukni uszytej na premierę filmu 365 dni (VIDEO)

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Radoslaw Nawrocki/FORUM