Gwen Stefani – Early Winter

205 205

Podczas gdy Spice Girls wracają do korzeni, Gwen Stefani się rozwija. Każdy jej teledysk jest utrzymany w coraz bardziej artystyczno-lirycznym temacie.

Pytanie tylko, czy gusta publiki nadążą za jej ewolucją.

 
36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

moja ulubiona piosenka gwen stefani z najnowszej płyty 🙂 tylko z teledyskiem troche skrócona 🙁

im starsza tym bardziej boska i boskie oczy ;P

bosko <33333

kurcze jakoś mi sie nie podoba ta piosenka… a wszystkie wcześniejesze lubiałam… teledysk do kitu zupełnie

dla mnie super tak jak cool i 4 in the morning !!!!

Lubię Gwen.Jednak uważam,że ten teledysk i piosenka jej nie wyszły.Przykro mi…

piosenka super, uslyszalam ją pierwszy raz w h&m i bylam zachwycona

nawet niezle

Gwen jest swietna, piosenka tez bardzo mi sie podoba! 🙂

kozacka poprostu!!!:D:D:D:D:D

teledysk ma scenerię rodem z Polski!

Gwen Stefani jest bardzo fajna!

Gwen ma super piosenki a moim zdaniem ten teledysk jest jeden z jej lepszych !!!!! BOSSKI !!!Kocham ją !!!!!!!!!!!! Jesty śliczna i ma styl i do tego jest dobrą matką i zoną !!!!!

Wiele lat jako nastolatka byłam fanką Gwen, ale zdaje się że już z niej wyrosłam. Tylko plakat na ścianie jeszcze wisi. Trzeba wreszcie coś z tym zrobić. ;] Nudna ta piosenka, i teledysk też niemiłosiernie. Sama Gwen bardzo mi się podoba wizualnie, jest naprawde śliczna, smieszne że od wielu wielu lat taka sama. 🙂 Fajnie, że rezygnuje z czerwonej szminki na rzecz różowej czasem. Wyglada w niej B O S K O.

Gwen ma super piosenki a moim zdaniem ten teledysk jest jeden z jej lepszych !!!!! BOSSKI !!!Kocham ją !!!!!!!!!!!! Jesty śliczna i ma styl i do tego jest dobrą matką i zoną !!!!!

hmm…teledysk jest bardzo zwariowany taki przewodzacy… podoba mi sie bardzo wogole lubie gwen! 🙂

Super! Mnie się bardzo podoba.

fajnie ja tu pomalowali 🙂 ogólnie fajny teledysk. nie jakis przesadnie wypasiony, ale ma o coś. 😉

ssssssssssssuper uwielbiam ją ma styl jak christina agilera nogi jak jennifer anistin wygląd 20-latki no i jeszcze jakoś śpiewa

gość18-11-07, 08:37″tylko dlaczego gwen na każdym teledysku miota się, wije i tarza?”Bo zajebiście przy tym wygląda;)Piosenkę juz jakiś czas temu słyszałam ale mnie nie zachwyciła teraz jak zobaczylam teledysk jakoś dużo bardziej mi się zaczęła podobać:) Piękny teledysk najbardziej podoba mi się scena w pokoju ze spadającymi czerwonym piórkami bądź płatkami róź (muszę się dokładniej przypatrzeć:P) Do tego Gwen ma jak zwykle powalający makijaż – ile bym dała za tak umalowane oczy jak ma w scenie przed lustrem…Ech mogę sobie pomarzyć:P

podoba mi sie teledysk i piosenka

moje widać nie nadążają, bo jak dla mnie to to ssie.

tak to prawda …gwen sie rozwija

Trzeba przyznać to jest Gwiazda na miarę 21 wieku!

Fajny teledysk ale bez rewelacji… Mylene Farmer ta to miała i ma świetne teledyski…Po za tematem… Gwen chyba powiększyła usta i zrobiła botox czy coś ;]

wizualnie mi w tym teledysku Dodę przypomina, ale podkreślam: TYLKO wizualnie

a ten pociag to jak w polsce sa pkp ;)))

Piosenka wpada w ucho 🙂 Teledysk przepiękny, i Gwen elegancko wygląda 🙂 Bomba

teledysk byłkręcony w Milanie, ( Sceny w hotelu), w pradze (sceny na ulicy), i w budapeszcie ( sceny na dworcu )

Ładny teledysk, śliczna piosenka.. :).

teledysk fajny, a sama piosenka no…hmm..ujdzie..

piosenka b. fajna. teledysk też i pewnie będzie hicior :)!! tylko dlaczego gwen na każdym teledysku miota się, wije i tarza?

nawet fajny

wpada w ucho 🙂

miło się słucha

Super nuta….xD przyjemna dla uszka..heh polecam… To mnie uspakaja^^