Gwen Stefani i Blake Shelton mogą wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu – najważniejsza przeszkoda, czyli małżeństwo zawarte w obrządku katolickim zostało właśnie uznane za nieważne, a to otwiera drogę 51-letnej pannie młodej do organizacji ceremonii w kościele.

Gwen Stefani pokazała PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. Jest wart FORTUNĘ

Gwen Stefani – rozwód

Piosenkarka była żoną Busha Gavina Rossdale’a w latach 2002-2015. Para wspólnie wychowywała trójkę dzieci: 14-letniego Kingstona, 12-letniego Zumę i 6-letniego Apollo. Małżonkowie rozstali się w 2015 roku.

 

Jak donosi US Weekly Gwen może już zabierać się do planowania ceremonii ślubnej, ponieważ proces anulowania małżeństwa został zakończony. Źródło magazynu donosi, że dla piosenkarki jest to niezwykle ważne, ponieważ jako żarliwa katoliczka chciałaby zawrzeć związek w obecności kapłana. Dziennikarze tabloidu twierdzą, że Gwen oczekuje jedynie na oficjalne potwierdzenie unieważnienia małżeństwa, które zostanie dostarczone w ciągu kilku tygodni. Podobno uzyskanie unieważnienia małżeństwa było dla Gwen „wielką ulgą”.

Gwen Stefani w ODWAŻNEJ kreacji!

Brak kościelnego rozwodu nie przeszkodził Gwen w przyjęciu oświadczyn. Gwiazda poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwen i jej przyszły mąż Blake Shelton poznali się na planie „The Voice”, gdzie zasiadają w fotelach jurorów.

Wystylizowana Gwen Stefani zabrała synów do kościoła (ZDJĘCIA)

Pasują do siebie?

 

Gwen Stefani, Blake Shelton/fot./Mega Agency/Forum

Gwen Stefani z synami, fot. Forum, Mega Agency

Gwen Stefani, fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum