49-letnia Jennie Garth to aktorka, którą znamy przede wszystkim z kultowego serialu „Beverly Hills 90210” i jego kontynuacji „90210”. Aktorka, która rzadko trafia na pierwsze strony gazet i prowadzi życie z dala od fleszy, na tyle ile to możliwe będąc jedną z największych objawień lat 90.

Ostatnio aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem swojej 18-letniej córki Loli, która na studniówkę wystąpiła w sukience uszytej przez Jennie.

„Ok, więc będąc totalnie szczerą, kiedy moja córka powiedziała >>Chcę zrobić moją sukienkę na studniówkę<<, naprawdę miała na myśli >>Mamo, chcę, żebyś uszyła moją sukienkę na studniówkę<<, wyznała aktorka, Kochani, szycie nie jest moją mocną stroną!! Ale jakoś mi się udało!”.

BH90210: Jennie Garth mówi jak to jest CAŁOWAĆ Jasona Priestley 25 lat później!!

Jennie Garth uszyła Loli klasyczną czarną suknię bez ramiączek z rozcięciem na wysokości ud i marszczeniem w talii. Szczęśliwa nastolatka zmiksowała ją z czarnymi szpilkami z paskami i naszyjnikiem projekty brytyjskiej kreatorki mody Vivienne Westwood.

„Chodzi o to, że mogła poprosić mnie o kupienie jej jakiejś drogiej sukienki, ale chciała, żeby była zrobiona ręcznie. Ona tego chciała. Nie wiem, po prostu jestem z tego dumna. Ona też, ​​mogła powiedzieć >>moja mama uszyła moją sukienkę<<. Wyglądała pięknie, czuła się pięknie… misja wykonana!”

Co zrobiłaś z twarzą? – Fani Jennie Garth zobaczyli nowe zdjęcie gwiazdy Beverly Hills i oniemieli

Bardzo nam się podoba ta inicjatywa. W świecie Hollywood, kiedy dzieciaki gwiazd mogą mieć dosłownie wszystko, znajdują się i takie, które wybierają inną drogę. Może to zainspiruje inne dziewczyny, by zrobiły podobnie. Taka sukienka ze studniówki, wykonana własnoręcznie przez mamę to prawdziwe dzieło sztuki, które można zachować na pamiątkę. A wy jak myślicie?