Gwiazda poszła podpisać umowę z „TzG”, a tu zonk! Oj, prezes nie był w humorze

TzG, fot. Instagram TzG, fot. Instagram

Jeden z uczestników “Tańca z Gwiazdami” wziął ukrytą kamerę i nagrał spotkanie z prezesem w siedzibie Polsatu. Nikt się nie spodziewał takiego przebiegu rozmowy.

Nadchodzi nowa edycja “TzG”

“Taniec z Gwiazdami” od lat pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Mimo aż 30 edycji format nie traci świeżości i wciąż potrafi zaskakiwać zarówno widzów, jak i samych uczestników. Co sezon na parkiecie pojawiają się największe nazwiska show-biznesu oraz czołowi tancerze, a program niezmiennie generuje ogromne zainteresowanie także w internecie. Nadchodzi kolejna, już 31. edycja tanecznego hitu.

Wiosenny sezon ponownie zgromadzi głośne nazwiska wśród uczestników mają pojawić się m.in. Natalia “Natsu” Karczmarczyk, Sebastian Fabijański oraz Mateusz Pawłowski. Emocje zaczęły się jednak jeszcze przed pierwszym treningiem.

Zobacz więcej: El Dursi pół roku po narodzinach córki w rozpaczy. Oto co przekazała

Kacper “Jasper” Porębski wystąpi w “TzG”

Jednym z uczestników nowej edycji będzie Kacper “Jasper” Porębski, czyli jedna z najpopularniejszych postaci polskiego internetu. Influencer został wyróżniony prestiżowym tytułem Lifestylowego Twórcy Roku na TikToku, a jego zasięgi robią ogromne wrażenie. Na TikToku obserwuje go aż 2,8 miliona użytkowników, a na Instagramie niemal 400 tysięcy fanów.

Czas na kolejne ogłoszenie w 18. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiet wchodzi Kacper „Jasper” Porębski. Influencer z dystansem do siebie! Jego treści regularnie podbijają social media, a on sam bliżej ma do telefonu niż do wielkiej sceny – stawia na autentyczność, luz i prawdziwy kontakt z widzami. Teraz sprawdzi się w zupełnie nowej roli – czytamy na Instagramie.

Zobacz więcej: Dzisiaj powiedział to publicznie. Wiśniewski nt. kryzysu w piątym małżeństwie

Kacper “Jasper” Porębski wybrał się z ukrytą kamerą do Polsatu

Influencer wybrał się do siedziby Polsatu, by jak sam mówił podpisać umowę na udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Całą wizytę skrupulatnie nagrywał, zapowiadając spotkanie z prezesem stacji. Prawdziwym zaskoczeniem okazała się jednak obecność Krzysztofa Ibisza. Szybko wyszło na jaw, że całe spotkanie było zaplanowanym skeczem, a nagranie miało charakter żartu.

Nie jest pan za młody na prezesa? – zapytał Jasper.

Krzysztof Ibisz wydawał się być śmiertelnie poważny – jak na prezesa przystało.

Dziękuję bardzo panie Jasper, dziękuję, gratuluję, ale wie pan, że ten Kryształową Kulę to niełatwo jest zdobyć. Do roboty! – powiedział prezenter.

Nagranie błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

Widzimy się w marcu Panie Jasperze – napisał Ibisz w komentarzu pod nagraniem.

Zobacz więcej: Kubicka w centrum afery Epsteina. Dziś wszystko z siebie wyrzuciła. Koszmar!
Kacper "Jasper" Porębski fot. Instagram
Kacper “Jasper” Porębski fot. Instagram
Krzysztof Ibisz fot. Instagram
Krzysztof Ibisz fot. Instagram
Kacper "Jasper" Porębski, fot. KAPiF
Kacper “Jasper” Porębski, fot. KAPiF
Kacper "Jasper" Porębski fot. Instagram
Kacper “Jasper” Porębski fot. Instagram
Krzysztof Ibisz, fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz, fot. KAPiF
 

Kacper Kulaszewski - Redaktor

Redaktor serwisu kozaczek.pl i student filologii angielskiej. Na co dzień zajmuje się również nauczaniem języka angielskiego i pochłanianiem popkultury.

0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze