Według amerykańskiego serwisu plotkarskiego TMZ Devin Ratray i jego dziewczyna rzekomo wdali się w kłótnię, która przekształciła się w fizyczne przepychanki.

Maciej Dowbor stracił zęba. Koroniewska się tłumaczy

Brat Kevina stał się agresywny

Kobieta złożyła raport policyjny dzień po rzekomym incydencie w zeszłym tygodniu, twierdząc, że 44-letni aktor „Kevina samego  w domu” uderzył ją w twarz, zakrył jej usta dłonią i próbował ją udusić.

Źródła organów ścigania powiedziały TMZ, że policjanci zostali wezwani do hotelu Hyatt w pobliżu centrum Oklahoma City po rzekomym sporze, dodając, że para nie spędziła nocy razem, gdy sytuacja się uspokoiła.

Devin Ratray rozstał się z dziewczyną

Incydent z udziałem aktora kultowego filmu świątecznego miał miejsce 9 grudnia, a rzecznik Departamentu Policji Oklahoma City powiedział dziennikarzom, że nie wniesiono żadnych zarzutów.

Macaulay Culkin ZASZOKOWAŁ internautów swoją metamorfozą!

Przedstawiciel Ratraya zaprzecza jakoby miało dojść do fizycznej utarczki. Potwierdza jednak kłótnię pary, oraz to iż rozstali się tego wieczora i nie są już dalej w związku.

Devin Ratray zagrał Buzza MacCalistera w hitowym filmie z Macaulay’em Culkinem w roli głównej. Aktor miał wystąpić w długo wyczekiwanym spotkaniu gwiazd filmu, które miało być nadawane w telewizji w okresie świąt. Aktualnie nie wiadomo czy aktor zostanie zaproszony do programu. 

Macaulay Culkin po 30 latach znów wciela się w Kevina! Musicie to zobaczyć

Jak zmieniała się obsada Kevina?

Macaulay Culkin Fot. Image Capital Pictures / Film Stills / Forum

Macaulay Culkin Fot. Image Capital Pictures / Film Stills / Forum