Gwiazda kultowego serialu „Breaking Bad”, a także „Better Call Saul”, Bob Odenkirk (61 l.), wyznał, że jest zszokowany odkryciem, że jest spokrewniony z królem Karolem III, a co za tym idzie z całą rodziną królewską.

Angelina Jolie spokrewniona z Clinton?

Aktor jest gwiazdą najnowszego odcinka amerykańskiego serialu dokumentalnego „Finding Your Roots” (tłum. znajdując swoje korzenie). To tam dowiedział się, że piątym pradziadkiem Boba Odenkirka był Friedrich Carl Steinholz, urodzony w Plön w Niemczech w 1755 roku.

Matka Steinholza poczęła go poza związkiem małżeńskim z księciem Plön, który był spokrewniony z rodzinami królewskimi Europy.

Bob Odenkirk spokrewniony z królem Karolem III

Następnie gospodarz programu poinformował aktora, że jest jedenastym kuzynem obecnego króla Wielkiej Brytanii Karola III, śmiejąc się, zszokowany Bob wyznał, „No cóż, może zmienię zdanie w sprawie monarchii”.

Paris Hilton spokrewniona z Lily Allen?

Nie jestem monarchistą […] Nie wierzę w to. Wiesz, mam wrażenie, że to trochę pokręcone. Rozumiem, dlaczego społeczeństwo zbudowało się wokół monarchów i przywódców […] Rozumiem, że to dotyczy każdego społeczeństwa, każdej cywilizacji. Myślę jednak, że z demokracją osiągnęliśmy lepszy poziom i powinniśmy dalej podążać tą drogą, wyznał aktor.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: