Wiadomość o romansie Chilli z TLC (52 l.) i Matthew Lawrence’a (43 l.) pojawiła się w styczniubtego roku, po tym, jak amerykańskie serwisy plotkarskie doniosły, że para stała się dla siebie czymś więcej niż tylko przyjaciółmi.

TLC znów na wspólnym występie, po tragicznej śmierci solistki

Zakochani spędzili razem Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie w Atlancie, gdzie Matthew Lawrence został przedstawiony rodzinie Chilli. Dla przypomnienia – dopiero w zeszłym roku Lawrence sfinalizował rozwód ze znaną tancerką Cheryl Burke, z którą był żonaty przez prawie 3 lata.

To była po prostu prawdziwa przyjaźń, wiesz, przez jakieś 5 lub 6 miesięcy, po prostu rozmawianie przez telefon na odległość, jak poznawanie się, widywanie się tu i tam […] Chciałbym, żeby więcej ludzi na świecie było tacy jak ona. Świat byłby lepszy, wyznał Matthew Lawrence w rozmowie z E!

Matthew Lawrence i Chilli z TLC

Teraz aktor, którego można pamiętać z „Pani Doubtfire” poznał rodzinę Chilli, w tym jej 25-letniego syna Trona, którego dzieli z byłym Dallasem Austinem. Chilli wcześniej była w związku z Usherem. 

21 lat temu zgineła Lisa „Left Eye” Lopes z TLC

Jak donoszą najnowsze wieści zza oceanu, para nie wyklucza założenia wspólnie rodziny. Matthew Lawrence wyznał ostatnio, że o tym marzy. Jednak Chilli przygasiła jego entuzjam i wyznała w podcaście Ryana Camerona „Uncensored”, że nie wyklucza takiego rozwoju sytuacji, ale na pewno, „najpierw ślub, potem myślenie o powiększaniu rodziny”.

TLC’s Chilli i Matthew Lawrence Fot. The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum