Paul Anderson (46 l.) to brytyjski aktor, który już za chwilę powinien pojawić się na planie filmu na podstawie kultowego serialu „Peaky Blinders”. Jednak Anderson, który gra starszego brata głównego bohatera (Cillian Muprhy) jest aktualnie do poznania. Fani są zaniepokojeni nie tylko jego wyglądem, alei zachowaniem.

Gwiazdor „Peaky Blinders” hitem memów

W tym tygodniu Paul Anderson paradował bez koszulki w pobliżu jego wartego 1,2 miliona funtów apartamentu w północnym Londynie, a osoby, które go znają, twierdzą, że jego zachowanie budzi „wielkie zaniepokojenie”. Aktor ma podobni problemy z narkotykami, został przyłapany z crackiem, ale i takimi substancjami jak:  amfetaminą, diazepamem i pregabaliną.

Paul Anderson ma kłopoty

Oprócz widocznych na twarzy i ciele problemów z narkotykami (zanik tkanki tłuszczowej na twarzy, pogłębione zmarszczki i bruzdy, znaczący spadek wagi), podobno aktor wdaje się w bójki i słowne sprzeczki.

Miejscowy sklepikarz w rozmowie z Daily Mail wyznał, „To łamie serce. On jest w rozsypce. Jego nieobliczalne zachowanie powoduje prawdziwe problemy. Często wydaje się oszołomiony i jakby nie wiedział na jakiej jest planecie”.