Dziś coraz częściej młodzi ludzie wracają do zapomnianej już – jak by się mogło wydawać – wartości, jaką jest zachowanie cnoty dla męża lub żony.

Swoboda obyczajowa raczej nie służy deklaracjom czystości przedmałżeńskiej. Dziewczyny i chłopcy chwalą się raczej, jak wiele razy byli w związku i go „konsumowali”.

Tymczasem nawet w show-biznesie są gwiazdy, które otwarcie przyznają się do zachowania cnoty lub nie uprawiania seksu przed małżeństwem.

Mamy dla Was listę takich celebrytów.

Adriana Lima

Choć jest symbolem seksu i jednym z najgorętszych aniołków Victoria’s Secret, zapewnia, że cnotę zachowała do nocy poślubnej.

Musieli zaakceptować mój wybór – powiedziała w wywiadzie. – Jeśli nie respektowali mego wyboru, to oznaczało, że tak naprawdę nie chcą ze mną być – podsumowała swoich „byłych” zanim wyszła za mąż.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Kevin Jonas

Jako nastolatek, razem ze swymi braćmi, założył na palec pierścionek cnoty.

– Ta obrączka jest symbolem przyrzeczenia, jakie złożyłem sobie i Bogu, że dochowam czystości przedmałżeńskiej – mówił Kevin, gdy miał 18 lat.

Kevin jest już żonaty.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Jill Duggar

Pochodzi ze znanej, wielodzietnej rodziny hołdującej tradycyjnemu modelowi wychowania i katolickiej wierze. I dlatego Jill po raz pierwszy pocałowała swojego męża przed ołtarzem.

Dwa tygodnie po ślubie była już w ciąży. Przyznacie, że to niemal Biblijna historia?

Czytaj też: Pani Duggar ma 19 dzieci, ile miesięcznie wydaje na zakupy?.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Jessica Simpson

Piosenkarka zachowała cnotę dla swego pierwszego męża, Nicka Lacheya. Zanim oddała mu wianek, mówiła w wywiadach:

– Obiecałam Bogu, mojemu ojcu i mojemu przyszłemu mężowi, że zachowam czystość do dnia ślubu. Zawsze wiedziałam, że tego właśnie chcę.

Przedślubna czystość nie zapewniła powodzenia małżeństwu. Dziś Simpson ma dwójkę dzieci z Erikiem Johnsonem. Zapewnia, że tak zakochana, jak nie była nigdy.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Mariah Carey

Diva nie zachowała co prawda cnoty do nocy poślubnej z Nickiem Cannonem – oboje mieli w przeszłości partnerów, ale za to oboje poczekali z seksem do swego ślubu.

Mimi tłumaczyła, że chodziło o jej uczucia. Podkreślała, że przed ślubem łączyły ją z Nickiem intymne momenty, ale nigdy nie doszło do zbliżenia.

– Oboje mieliśmy podobne przekonanie, że to będzie coś wyjątkowego – poczekać z seksem do ślubu. I rzeczywiście – było – opowiadała gwiazda.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Carrie Underwood

W 2007 roku piosenkarka wyznała, że ponieważ jest praktykującą katoliczką, zamierza zachować czystość przedmałżeńską. Wierzymy jej na słowo, bo potem już nie opowiadała o swoim życiu intymnym.

W każdym razie Carrie wyszła za mąż w 2010 roku. Dziś z mężem, Mike’iem Fisherem, oczekuje na pierwsze dziecko.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu

Sarah Drew
Kiedy fan zapytał aktorkę, ile miała lat, gdy straciła cnotę, ta odpowiedziała, że czekała z tym do ślubu.
Sarah wyszła za mąż w 2002 roku. Miała wtedy 21 lat. Jej mężem jest Peter Lanfer.

Gwiazdy, które czekały z seksem do śubu