Dwa tygodnie temu w hotelu Marriot w Warszawie miała odbyć się gala „Woman Poland 40+”. Na wydarzeniu pojawiło się wielu celebrytów polskiego show-biznesu, ale jeszcze przed rozpoczęciem zgasły światła. Według świadków organizatorka eventu „Woman Poland 40+” nie opłaciła imprezy, co poskutkowało jej odwołaniem.

Skandal w polskim show-biznesie! Gwiazdy wyrzucone z hotelu, a wielka Gala się nie odbyła

Organizatorzy gali „Woman Poland 40+” wydali oświadczenie

Podobno przed eventem nic nie wzbudzało wątpliwości organizatorów. W pewnym momencie na scenę miał wejść mężczyzna, który oskarżył organizatorów eventu o to, że są mu dłużni prawie 1,5 miliona złotych. Na ściance pojawili się m.in. Rafal Grabias, Wojtek Maliszewski, Monika Dryl, Marcin Miller, Iwona Węgrowska i inni znani celebryci.

Teraz głos zabiera Agencja Artystyczna AMIZ Sp.z.o.o., która odpowiadała za wydarzenie „Woman Poland 40+”. W przesłanym oświadczeniu do naszej redakcji czytamy, że ubolewają nad sytuacją, jaka zaszła dwa tygodnie temu:

(…) Zarówno Spółka, jak i Pani Prezes Izabela Tuszyńska wyrażają ubolewanie nad sytuacją, która miała miejsce oraz przepraszają wszystkich gości, a w szczególności kobiety, które miały wziąć udział w konkursie. (…)

Cała treść oświadczenia poniżej: