Napędzany przez fanów internetowy spór między Seleną Gomez, a Hailey Bieber nadal trwa. Ostatnio podczas występu Justina Biebera na festiwalu Rolling Loud tłum zaczął skandować „Fuck Hailey” i do tego modelka straciła milion obserwujących na Instagramie.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Teraz mówi o szczegółach swojej choroby

Justin Bieber i Hailey Bieber spodziewają się dziecka?

Jeszcze do niedawna pojawiały się plotki, że Justin Bieber i Hailey Biebr nie są już razem. O dowodach na to pisaliśmy TUTAJ! Teraz jednak pojawiają się kolejne spekulacje…

Fani artysty twierdzą, że Hailey Bieber może być w ciąży!

Wszystko wskazuje na to, że Justin Bieber i Hailey Bieber przechodzą kryzys w małżeństwie. Zobaczcie te zdjęcia z urodzin!

Plotkę podsycają zdjęcia, które modelka umieściła na swoim Instagramie – pozuje w różowych kokardkach we włosach i z różowym eyelinerem. Na dodatek od pewnego czasu unika odsłaniania brzucha w social mediach, co wcześniej było codziennością.

Na dodatek jedna z internautek przekazała w sieci, że zobaczyła Justina i Hailey na jachcie, na którym coś świętowali podczas wakacji w Baker’s Bay na Bahamach, czyli w tym samym miejscu, w którym się zaręczyli.

@musicdramaaa Allegedly Justin Bieber & Hailey are pregnant and celebrating on a yacht. What do you all think, true or no? @justinbieber @haileybieber @selenagomez @kyliejenner .. . . . . . . . . #justinbieber #haileybieber #selenagomez #fyp #dramatiktok #celebritytiktok #jelena #kyliejenner #pregnant #breakingnews #fypシ ♬ original sound - MusicDramaFun

To jednak nie koniec! Kolejnym z dowodów na to jest fakt, że Cole Bennett, amerykański reżyser teledysków i bliski przyjaciel Justina, zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie różowej broszki z napisem „Team Girl” umieszczonej na szarej bluzie Justina „Magical Mushroom”.

Justin Bieber ZAWIESZA KARIERĘ! Stan zdrowia nie pozwoli mu kontynuować

@itsfashiondarling_ OH WOW #haileybieber #justinbieber #fy #pregancy #haileybaldwin #justinbeiber #belieber #foryoupage #viral #thebiebers #jailey #bahamas #foryou #pageforyou ♬ I Feel Funny - Justin Bieber

Justin i Hailey Bieber Fot. Raw Image LTD/MEGA / The Mega Agency / Forum

Hailey Bieber Fot. WCP,4CNs / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber, Credit line: SBJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum